Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez megmutatja a szintem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megmutatja a szintem, hogy kik azok a kategória, akik közül választhatok?

Figyelt kérdés

Tehát felnőtt férfi vagyok. Már egy ideje szingli. Mostanában ha éppen össsze is jön egy egy kapcsolat, hamar szakítanak velem. Nyilván ez meglátszik már az önbizalmamban is. Főleg mostanában érzem magam magányosnak.


Tehát nem olyan régen letöltöttem ismét a Tindert. Most csak annyit csináltam, hogy feltöltöttem a szerintem legjobban sikerült fotóimat, és mindenkit, akit feldobott nekem jobbra húztam. Kíváncsi voltam, hogy kikkel kerülök párba...

Hát elég elkeserítő lett a helyzet. Sajnos talán egy csaj jött fel, aki első ránézésre tetszett. A többi lány nem volt az esetem. Általánosságban duci lányok voltak, vagy olyanok, akik kicsit sem tetszettek.

Nem akarok megbántani senkit, nincs nekem bajom a duci lányokkal, csak nekem nem ők az eseteim.

Én sportosnak tartom magam. Rendszeresen mozgok heti 3-5 alkalommal. Velük nem tudnék, és külsőleg sem jönnek be a husis csajok.

Tehát ha a számomra szép lányok balra húznak, akkor ez azért van, mert nem vagyok elég jó pasi hozzájuk, és lentebb kellene adnom az elvárásaimból?


Azt gondolom, hogy nem olyan óriásiak az elvárásaim.


Köszönöm bármi érdemi hozzászólást!



2020. dec. 3. 14:58
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

De tessék, adok statisztikát is:


[link]

2020. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
25%

nem azzal van a gond, hogy nincs matched elég, hanem azzal, hogy te szép lányt akarsz. A szép lányokból van nagyon nagyon kevés. Talán kicsivel több lenne ha az a pár duci lefogyna és felpakolna magára vm nőies ruhát, de azért homokóra alakú, mandulaszemű, babaarcú fiatal csajból nagyon nagyon kevés van. a legtöbb nő arcra nem annyira ilyen, ahogy férfiból sem ilyen a legtöbb, van kerek arcú, pufi arcú, hosszúkás arcó, türcsi orrú, kampós orrú, görbe orrú, alacsony homlokú, mélyen ülő szemű, túl keskeny szájú és miegymás, amiből elég egy hiba és az arc más nem harmonikus. ilyen a legtöbb férfi és nő, de a férfiak sztenderje mintha a magazinos nőket venné alapul. A legtöbb nő teste, arca nem harmonikus vagy szimmetrikus, ez adja a sok sok ember különbözőségét, megkülönböztethetőségét. A heti három tornázgatástól sem lesz egy nőnek soha olyan teste mint egy instamodellnek, aki napi két órát tornázik, csúcsszupi ételeket eszik, egész nap kb annyi dolga van hogy magát szépítse, kenegesse a bőrét stb. ráadásul az amcsi csajoknál egy szájfeltöltés, mellplasztika szinte mindennapos, alap, amit egy sima kertvárosi háziasszony is megengedhet magának, ha nem a gettoban él.

Itt valójában az van, hogy ha egy férfi rendelkezik egy kis lakással, egy mérnöki szakmával fizetéssel, heti 3szor sportol és vesz magának pár öltönyt, akkor már belövi magának ezt a jó nő szintet, pedig ez kevés hozzá és nem érti miért jönnek fel neki a csúnya nagyorrú vagy duci csajok, mikor ő olyan jó pasi. ha tényleg ezek a neked nem tetsző csajok jelölnek be, akkor sajnos szerintem külsőre igenis hozzájuk passzolsz. a szép nők amúgy sincsenek nagyon itt, többnyire van barátjuk, hamar elkelnek és eleve kevesebben is vannak, de ha ott volnának, akkor sem kellenél nekik külsőre.

2020. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
22-es, te ki szoktál menni az utcára? KEVÉS SZÉP LÁNY VAN? Jézusom, te melyik városban élsz?
2020. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezek csak számok.

Nem látjuk hogy ki-kit húzott jobbra.

Ha egy gyenge átlag pasi csak a jó nőket jelöli, ott nem is csoda ha 100-ból csak 1 matche lesz.

A másik meg, hogy sokszor az van, hogy egy férfi rosszul ítéli meg magát.


1. "Én is csak átlagos pasi vagyok, mégis mindig szebbnél szebb barátnőim voltak, mert jó a dumám stb"

Emberünk valójában egy jóképű pasi, csak ezt nem látja be, ezért sikerit a szerinte fantasztikus (valójában tökátlagos) személyiségének tulajdonítja.


2. Magát átlagosnak hiszi, de valójában nők szerint csúnya, az átlagos nő szerinte a jó nők, nem érti miért nem megy neki a csajozás, sem tinderen, sem élőben.

2020. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Rendben, én nem is szeretném tovább szaporítani a szót, akit a statisztikák nem győznek meg, annak azt javaslom, egyszer próbálja ki a tinder egy elfogadhatóan helyes, de nem kiemelkedően szép lány képeivel, és döntse el magának.
2020. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Onnantól nem olvastam tovább,hogy :

"Tehát nem olyan régen letöltöttem ismét a Tindert."

2020. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
15: Senki sem mondta, hogy nem. Csak mindenkinek más a vonzó. Egy ducinak már eleve az , hogy vékony vagy vonzó lehet, egy vékony nőnek meg kevés, mert számára az hétköznapi dolog. Érted?
2020. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

#27: A vékony nő több férfinek jön be, ezért magasabban lesz nála a léc, jobban válogat.


Ha neked felsorolok 50 modellt és szépségkirálynőt, aki szívesen járna veled, akkor te is ki fogsz zárni olyat, akiért amúgy a két kezedet összetennéd, ha két 150 kilós nő meg egy 70 éves nagyi mellé tenném.


De ha az 50 álomnő egyike, akkor már olyanokba fogsz belekötni, hogy a haja színe meg a ruhája stílusa meg neki a legkevésbé cuki a mosolya és a végén már ingertúlcsordulásod lesz.

2020. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok kommentet!

Sok érdekes válasz jött, de végül is a kérdésemre nem kaptam meggyőző választ. 😀

Akkor most csúnya vagyok vagy sem?🙄😀😀

2020. dec. 6. 16:09
 30/41 anonim ***** válasza:

Aki minimálisan is jól néz ki (tehát, nem kövér, de nem is sportos, csak átlagos vékony testalkatú), lányként szinte végtelen számú párt össze tud szedni. A környezetem szerint nem vagyok egy ocsmány ember, az eddigi barátnőim szerintem objektíve is csinosak voltak.

Egy volt kolléganőmmel csináltunk egy kihívást. Csináltunk jó fényképeket, felépítettünk 1-1 egész jó férfi és női profilt, 2 hét alatt neki 300+ párja lett csak úgy, hogy nem húzott mindenkit jobbra, nekem 12. Úgy, hogy én sem húztam jobbra válogatás nélkül.


Van a mondás, hogy mindig a nő választ, na Tinderen ez tízszeresen is igaz...sok sikert.

2020. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!