Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez megmutatja a szintem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megmutatja a szintem, hogy kik azok a kategória, akik közül választhatok?

Figyelt kérdés

Tehát felnőtt férfi vagyok. Már egy ideje szingli. Mostanában ha éppen össsze is jön egy egy kapcsolat, hamar szakítanak velem. Nyilván ez meglátszik már az önbizalmamban is. Főleg mostanában érzem magam magányosnak.


Tehát nem olyan régen letöltöttem ismét a Tindert. Most csak annyit csináltam, hogy feltöltöttem a szerintem legjobban sikerült fotóimat, és mindenkit, akit feldobott nekem jobbra húztam. Kíváncsi voltam, hogy kikkel kerülök párba...

Hát elég elkeserítő lett a helyzet. Sajnos talán egy csaj jött fel, aki első ránézésre tetszett. A többi lány nem volt az esetem. Általánosságban duci lányok voltak, vagy olyanok, akik kicsit sem tetszettek.

Nem akarok megbántani senkit, nincs nekem bajom a duci lányokkal, csak nekem nem ők az eseteim.

Én sportosnak tartom magam. Rendszeresen mozgok heti 3-5 alkalommal. Velük nem tudnék, és külsőleg sem jönnek be a husis csajok.

Tehát ha a számomra szép lányok balra húznak, akkor ez azért van, mert nem vagyok elég jó pasi hozzájuk, és lentebb kellene adnom az elvárásaimból?


Azt gondolom, hogy nem olyan óriásiak az elvárásaim.


Köszönöm bármi érdemi hozzászólást!



2020. dec. 3. 14:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ez elég jó visszajelzés. Ezek szerint nem vagy különösebben vonzó férfi.
2020. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
26%
A szinted a Tinder mutatja, marmint az, hogy azt hasznalod tarskeresesre. Miert nem egy tarskeresot, ahol kicsit meg is erolteted magad valami leirassal, ahelyett, hogy huzogatod jobbrabalra az embereket? Tenyleg azt gondolod, hogy minimalis erobefektetessel eljon a kanaan?
2020. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tinderhez sosem mérném magam, mert túl "divat app", majdnem már olyan, mint egy facebook, ha érted, amit mondok. Voltam másik appon, teljesen más volt az aránya azoknak, akiknek "tetszettem".
2020. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

3#

Mi volt a másik app?

2020. dec. 3. 15:32
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
4. Az mindegy, a lényeg, hogy nem azért voltak rajta az emberek, mert felkapott, erre akartam célozni (amúgy a régi Badoo volt, de kezdett az is ilyen lenni...)
2020. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
37%
Nagyjából igen, megmutatja.
2020. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem messze nem mutatja meg. Van ismerősöm, aki kifejezetten jó pasi szerintem (ha szingli lennék simán járnék vele). Hasonlót csinált ő is, olyan lányokkal matchelt csak, hogy én szégyelltem magam. Élőben teljesen más, simán sikerei lennének vonzó, jó fej, csinos lányokkal. Tinderen meg hát... Nem akarok én se senkit megbántani, de nem voltak se túl szépek, se túl értelmesek a visszajelzők. És még ők is felszívódtak.
2020. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos ja.

Hiába vagy sportos, ha nincs helyes arcod, az lerontja az összképet és nem tetszel nekik.

Esetleg próbálkozhatsz élőben, hátha összejön valaki normális.


#2 Fiatalok a Tindert használják, ha tetszik ha nem. Írhatsz magadról akármit, úgyis a képek döntenek.

2020. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

8#

Fiatalok alatt hány éveseket értel?

2020. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Tinderen 3x annyi férfi van, mint nő (keress rá a hivatalos statisztikára), és eközben míg a férfiak átlagosan minde 3. női profilt jobbra húznak, a nők átlagosan csak minden 20. (!!!) férfit.

Ez azt jelenti, hogy egy kicsit is csinosabb lány gyakorlatilag bárkivel matchelni fog, ezért kizárólag azt a néhány srácot fogja jobbra húzni, aki minden szempontból megfelel az igényeinek (te is ezt tennéd, ha bármelyik csajjal matchelnél).

Ha ezt összeadod azzal, hogy mennyivel több férfi van fenn, és hogy a tinder által alkalmazott algoritmus ráadásul a legkedveltebb férfiprofilokat mutatja először minden nőnek (ergo hozzád vszleg már el sem jut), megkapod, hogy miért borzalmasan torz kép az, amit a tinder mutat.

Példának tudom mondani az egyik haverom (nem akarom magamat mondani, mert az nyilván nem lenne objektív), aki egy magas, kifejezetten jóképű, sportos srác, minden lány szerint jól néz ki, és tinderen azért zömmel ő sem olyanokkal matchel, akik hozzá illenének.

Én konkrétan adnék valami pszichológusi figyelmeztetést a tinder telepítése előtt, hogy nem sziklaszilárd önbizalmú férfiként nagyon ellenjavallott a használata.

2020. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!