Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segíthetne ezen egy pszichológ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthetne ezen egy pszichológus és igaza volt a fiúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves nő vagyok. Elég bonyolult az életem, sok trauma ért. Ezek közül a legrosszabb, hogy évekkel ezelőtt megerőszakoltak, ezért nehezen engedek közel maga,hoz bárkit is. Ez azért is zavaró, mert nagyon hajtanak rám a férfiak, miközben én ezt nem akarom.


Egy éve megismerkedtem egy fiúval (ő 22 éves), akivel nagyon jól megértettük egymást, viszont nehezményezi, hogy nem akarok magamról beszélni. Nemrég kiderült, hogy ő többet szeretne barátságnál. Részemről az egyetlen gond a bizalmatlanságom, ami nem kifejezetten neki szól, hanem úgy mindenkinek.

Próbálok változtatni, de nem megy.

Tegnap mondtam neki, hogy emiatt ez nem fog menni, és hogy igyekszem változtatni, de nem megy.

Nem kezdett el ordítani vagy ilyesmi, de nyugodt stílusban elég sok olyat mondott, ami bánt, de lehet, hogy azért bánt, mert igaza van.

Ilyen költői kérdést teszek fel stílusban, hitetlenkedve ezeket mondta:


1. Nem fair, hogy egy s.eggfej elítélendő cselekedete miatt az egész világra potenciális nemi erőszakolóként tekintek, így rá is, főleg úgy, hogy egy év alatt volt időm őt megismerni. És hogy sérti őt, hogy egy év ismeretség után is képes vagyok róla ilyet feltételezni.


2. Hogy őt is sok trauma érte (pl. 19 évesen végig kellett néznie, ahogy az anyja, aki egyedül nevelte, vért hányva meghal), de ezt nem vetíti ki arra, aki nem tehet róla. Nekem is elég nehezen mondta el az anyja tragédiáját, mivel nem akarta, hogy úgy érezzem, hogy lelki szemetesnek kellek. Nem is éreztem így, örültem, hogy bízik bennem.


3. És ha ez másokkal is így van, akkor vegyem észre, hogy az egész életem egy színjáték, mert betegesen ragaszkodom ahhoz, hogy mindenki bántani akar, és hogy miért kell nekem ellenségkép mindenkiről.


4. És hogy ő nem azért akar járni velem, hogy szexrabszolga legyek, meg még nem esküvőt meg gyereket akar, az bőven odébb van.


És a végén hozzátette, tényleg szánalommal, hogy nagyon sajnál. Nem tudtam erre mit mondani, ezután otthagyott. Ma írtam neki face-n, de még nem válaszolt, pedig volt fenn face-n.



Köszi előre is a válaszokat.


2020. dec. 1. 22:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
70%
Jól tette hogy lelépett. Én sem kínlódnék egy ilyennel mint te. Volt már szerencsém lelkisérült nőhöz. Ő is azt csinálta mint te. Én voltam a szar miközben ő csak a nyomorát vetítette rám. Csikorgó gumikkal kell menekülni ilyen nők közeléből. Okos srác. Jól tette. Te meg gondolkozz el azon amit mondott mert van benne némi igazság.
2020. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg keress fel egy pszichológust. Segíteni fog, hidd el. A srácnak pedig igaza volt.
2020. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!