Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan alakíthat ki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakíthat ki párkapcsolatot egy otthonülős fiatal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom. Sokat gondolkoztam ezen és úgy érzem, hogy a legfőbb oka szimplán az, hogy nem járok eleget emberek közé és emiatt tulajdonképpen nincsen lehetőségem ismerkedni. Viszont nem tudom, hogy hogyan tudnék ezen érdemben változtatni.

Egyetemista vagyok és nagyjából az egyetemi dolgok töltik ki a napjaim, ezen kívül máshová nem szoktam járni. Viszont a szaktársaim között nincsen olyan, akivel bármi is kialakulhatna közöttünk, ezért ez a lehetőség már rögtön ki is esett. Ugyanakkor senkivel (sem család, sem barát, sem ismerős) sincsen olyan kapcsolatom, hogy pl. eljárnánk egyáltalán bárhová is. Csak "otthoni, magányos" hobbijaim vannak, mint pl. kreatív dolgok (rajz, festés, fotó, hímzés, barkácsolás), olvasás, filmezés-sorozatozás... tehát hobbi kapcsán nem tudok új ismeretségekre szert tenni. Bulikra, koncertekre és hasonló programokra egyáltalán nem szoktam járni, illetve a sportolás sem vonz. Olyasmikhez lenne kedvem mint pl. mozi, színház, kirándulás, evés-ivás-beszélgetés, játékok stb., de ehhez is vagy társaság kell vagy különben egyedül szerencsétlenkedsz. Én egyedül nem érzem magam jól közösségi helyeken, nem vagyok olyan típus, aki csak úgy oda tud csapódni másokhoz stb., nekem ez nem megy és emiatt nem is próbálkozom már vele. Viszont így egyértelműen soha nem lesz senkim.


2020. okt. 24. 19:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon válogatós vagy. Egyébként ha Tinderen te szeretnél valamit a másiktól, akkor neked kell kezdeményezned, a 21. században élünk, állítólag egyenlőség van.


Próbálj meg csak úgy általánosságban emberekkel ismerkedni. Egyszerű szituációkban próbálj kezdeményezni beszélgetést, nem feltétlenül fiúkkal stb.

2020. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!