Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan alakíthat ki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakíthat ki párkapcsolatot egy otthonülős fiatal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom. Sokat gondolkoztam ezen és úgy érzem, hogy a legfőbb oka szimplán az, hogy nem járok eleget emberek közé és emiatt tulajdonképpen nincsen lehetőségem ismerkedni. Viszont nem tudom, hogy hogyan tudnék ezen érdemben változtatni.

Egyetemista vagyok és nagyjából az egyetemi dolgok töltik ki a napjaim, ezen kívül máshová nem szoktam járni. Viszont a szaktársaim között nincsen olyan, akivel bármi is kialakulhatna közöttünk, ezért ez a lehetőség már rögtön ki is esett. Ugyanakkor senkivel (sem család, sem barát, sem ismerős) sincsen olyan kapcsolatom, hogy pl. eljárnánk egyáltalán bárhová is. Csak "otthoni, magányos" hobbijaim vannak, mint pl. kreatív dolgok (rajz, festés, fotó, hímzés, barkácsolás), olvasás, filmezés-sorozatozás... tehát hobbi kapcsán nem tudok új ismeretségekre szert tenni. Bulikra, koncertekre és hasonló programokra egyáltalán nem szoktam járni, illetve a sportolás sem vonz. Olyasmikhez lenne kedvem mint pl. mozi, színház, kirándulás, evés-ivás-beszélgetés, játékok stb., de ehhez is vagy társaság kell vagy különben egyedül szerencsétlenkedsz. Én egyedül nem érzem magam jól közösségi helyeken, nem vagyok olyan típus, aki csak úgy oda tud csapódni másokhoz stb., nekem ez nem megy és emiatt nem is próbálkozom már vele. Viszont így egyértelműen soha nem lesz senkim.


2020. okt. 24. 19:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

6.


Amúgy érdekes ez a buszon ismerkedés dolog - kicsit psycho ötlete volt ez a második versenyzőnek. Buszon? Senki nem szeret buszon utazni, általában kerülik egymás tekintetét az emberek, büdös is van, tömeg is van a zajtól alig lehet hallani a többieket (főleg jó öreg Ikarus típusokon) és nem is szokás buszon ismerkedni. Megállóban volt, hogy beszélgettem valakivel teljesen véletlenül, de ezt se nevezném ismerkedésnek, inkább egy alkalmi ismeretségnek.

2020. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, nem tudom miért lettem lepontozva, én írtam hogy pl randi appon. Ha el se mész egy ranidra, nyilván halott dolog. De ha nem teszel azért hogy ismerkedj, akkor persze hogy sehogy se lesznek kapcsolataid. Senki sem fog bekopogni az ajtódon hogy helo, akkor járunk?

Írom ezt úgy, hogy introvertált vagyok, nehezen ismerkedem. De erőltesd meg magad, ha nem teszed akkor meg ne csodálkozz.

L

2020. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
28%

igen szerintem is, jobb ha nem keserited meg egy szedencsetlen ferfi eletet

legyel el magadban inkabb, ez van ilyen vagy nem jol rakott ossze a termeszet azt kell tenned amit a sors szant neked

tehat max lebabazol valskitol 2-3 gyerek utan elvalsz tole es egyedul neveled oket, ugyanolyan gondolkodasura mint te vagyis ha amugy jol is lesznek oszerakva de a nevelesed miatt elromlanak

2020. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13-as Nem azért nem vált be a randi app, mert nem voltam hajlandó elmenni egy randira sem... Az esetek 99%-ban eddig egyáltalán el sem jutottunk. Ha már a Tindert hoztam példának, akkor látom, hogy jelenleg van 99+ kedvelésem, van 9 párom és 0 üzenetem. Csomóan nem írnak és/vagy nem válaszolnak, csak eszetlenül húzogatják jobbra-balra a profilokat. Az a kevés beszélgetés is sokszor max. addig jut el, amíg átrágjuk magunkat az ilyen alap dolgokon és utána *bumm* eltűnnek. A randi aztán fel sem merül vagy meg sem valósul, és nem miattam nem.
2020. okt. 24. 20:18
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
mert a tinder évek óta halott, szexpertnerkereső app. Le kéne szállni róla és a a való életben ismerkedni
2020. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Természetesen troll ez a kérdező is. Írtam neki több soros privát üzenetet, szép mondatokkal, ismerkedési szándékkal, és vissza sem írt. Itt meg löki a sok sajnálkozós szöveget. Meg is érdemled kérdező nincs senkid, mert ilyen ember nekem sem kellene.
2020. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll... volt, akinek már válaszoltam az üzenetére és még lehet, hogy fogok is. Viszont ez nem egy ismerkedős oldal és nem ismerkedési szándékkal írtam ki a kérdésem.
2020. okt. 24. 20:25
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Pont ezért vagy troll kérdező. Nem az a troll, aki k anyázik meg szidja a másikat, amit te csinálsz az már bőven trollkodás.
2020. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok/voltam. Diákmunkán ismertem meg az első barátomat, és évekkel később a férjemet is a munkahelyemen ismertem meg.
2020. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%

Én nem írok neked kérdező, mert 36 éves biológus vagyok, habár sportosabb, mitna legtöbb huszonéves, de csak 30 felettiekkel érzem jól magam.


https://www.youtube.com/watch?v=ltgOXjZEvFc

2020. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!