Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, fiatal nők, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, fiatal nők, hány párkapcsolatod volt eddig?

Figyelt kérdés
Összejönnél olyan férfival akinek nem volt még kapcsolata, 23-25 közötti?
2020. szept. 18. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

2 volt. 1,5 és 3 éves kapcsolatok. Csak velük voltam szexuálisan is.


Nem jönnék.


25/n

2020. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
2 volt, az első nem mondható igazi kapcsolatnak, 3 hónapig tartott. A második az első igazi kapcsolatom, 7 éve tart. Ha ez a kapcsolat után kéne választanom, nem jönnék össze olyannal akinek nincs tapasztalata. Túl sok mindenre kellett rájönnünk, fejlődnünk az évek alatt, nem kezdeném ezt nulláról. Az akinek nincs tapasztalata a párkapcsolatokban, nem tud megfelelően viselkedni, bánni a másikkal. Persze más a helyzet, ha a párod szintén "kezdő" még etéren. Akkor együtt fejlődtök, együtt tanultok, tapasztaljátok ki, hogy kinek mi jó, hol vannak a határok. Habár gyanítom, hogy egy olyan nő, aki mögött több hosszabb kapcsolat van, nem is jönne össze nála sokkal tapasztalatlanabbal. Valószínűbb hogy egy hozzád hasonló lányt hamarabb vonzanál magadhoz :)
2020. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még mindig az első komoly kapcsolatomban vagyok, 5 éve vagyunk együtt, már házasok vagyunk.

Én összejönnék olyannal, akinek még nem volt komoly kapcsolata 23-25 évesen. Férjem 22 éves volt amikor összejöttünk és neki is én voltam az első kapcsolata és mi már az elejétől kezdve nagyon jól működtünk együtt. Viszont előtte randizgattam olyan srácokkal, akiknek már volt komoly kapcsolatuk előttem és velük valahogy nem müködött az egész dolog és pár randi után otthagytuk egymást. Úgyhogy én ebből arra jutottam, hogy nem az fogja meghatározni egy kapcsolatnak a sikerét, hogy kinek mennyi tapasztalata volt előtte.


23/n

2020. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, kedves, megértő és "bejön" akkor igen. Nem a kapcsolatai számától lesz valaki szimpatikus vagy sem.
2020. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok és szűz ne aggódj van élet a szexfüggőkön túl is
2020. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szex csak néhány percig tart de utána jön a szenvedés
2020. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!