Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ne jöhetne be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ne jöhetne be az, ha egy férfinak magasabb a jövedelme?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet kimondani ezt nyíltan, miért vannak felháborodva ezen, főleg a szegényebbek?


Ettől nem lesz egy nő ringyó, k..., r..., srb.


Régen tipikusan a férfi feladata volt az anyagi biztonság megteremtésea család számára (lakhatás, élelem, stb.)


És igen is fontos, hogy egy férfi képes legyen értéket teremteni a munkájával, azzal amivel életének a felét eltölti.

Igen is hiányosság az, ha valaki arra képes, hogy csak 160 nettót ér a munkája. Pláne, ha alkoholista, munkanélküli.


Az életnek ennek a területén igen is ki kell mondani, hogy csődöt mondott.


Sokkal alacsonyabb az értékteremtő képessége ami lényegében sok évezredes elvárás a férfiakkal szemben.


Képzeljük csak el milyen anyagi színvonalon élne az egész emberiség, ha csak olyanok élnének, dolgoznának 5000 éve, akik csak 160-230 nettónyira képesek, semmilyen műszaki vívmány, gazdasági növekedés nem lenne.


Igen is tisztelendő és vonzó az, ha valaki kitanult egy hiányszakmát, pláne ha a fejét használja hozzá (orvos, it), sikeres benne, és 500 nettó felett keres.


+ ki kíváncsi arra, hogy azt hallgassa, hogy a másik miért nem sikeres, mert hogy szar az ország, meg Orbán ellehetetleníti.


Igen is lehet jól élni Orbán Magyarországán is. Fent említett szakmában.


És nem az a fontos sokszor, hogy a nőnek legyen ruha, telefon, luxuscikkek, stb., hanem az, hogy a sikeres ember vonzóbb, jobb kiállású, van pénze törődni magával, a testével, edzeni, minőségi módon táplálkozni, szépen öltözködni, stb.


Ki vonzódna a nyomorhoz, most konkrétan?


Szerintetek miért van az, hogy a gazdag pasiknak könnyebben összejön az alkalmi is, még akkor is, ha semmilyen anyagi haszna nem származik ebből a nőnek?


2020. okt. 17. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Képzeljük csak el milyen anyagi színvonalon élne az egész emberiség, ha csak olyanok élnének, dolgoznának 5000 éve, akik csak 160-230 nettónyira képesek, semmilyen műszaki vívmány, gazdasági növekedés nem lenne"


Mekkora barom vagy...

2020. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én 37 évesen egy Kelet-Magyaroroszágon található egyetem laborjában vagyok molekuláris biológus nettó 258 ezer ft-ért. Akkor én is alkoholista barom vagyok, Lehet, mert csak jó értékelés szerepel a diplomámban...
2020. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 Hát igen...A kérdező abból a hamis premisszából indul ki, hogy az a munka, ami nincs megfizetve, nem értékteremtő, amivel pedig marha sokat lehet kaszálni, az az...Csak tudná, hogy hány semmirekellőnek van majdnem milliós nettója, miközben a saját gyarapodásukon kívül semmit nem tesznek hozzá a világhoz...
2020. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Úgy látom félre lettem értve.


Nem a 160 nettósokra jelentettem ki, hogy alkoholista, hanem azt írtam, hogy már a 160 nettós jövedelem is kevés, nem hogy még annál is kevesebb (tehát 30-60 ezer segély, közmunka), azaz munkanélküli, alkoholista legyen valaki.

2020. okt. 18. 12:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!