Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van- nők a férfi be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van- nők a férfi be ha bele szeret de kicsi a férfi mérete akkor az kiábrándító?Vagyis a nőknek az érzelem semmit se jelent?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 07:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

Hát nagyon nem. Exemnek nagy volt, soha nem volt hüvelyi orgazmusom, sokszor fájt is, egyes pózokban. Mégis 16 évig együtt voltunk.

Mostani párom átlag alatti kb. 10 centi, de valami fantasztikus vele a szex. Van hogy többször is elmegyek egy menet alatt, és hüvelyi orgazmusom van, pedig már elkönyveltem, hogy biztos én arra képtelen vagyok. Hát nagyon tévedtem.

Ja, és idő kellett míg rájöttünk, hogy hogyan jó mindkettőnknek a mérete miatt, de nem hagytam ott az első alkalom után, mert neked kicsi. Megtanultuk hogy jó a másiknak, és imádom vele azóta.

2020. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem válaszolt nekem senki férfi, hogy otthagyna-e olyan nőt, aki nem szopik soha, pedig érdekelne.
2020. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
8%
Bírom ezt a tudja használni dolgot. Mégis mit kell ezen annyira tudni? Mindenkinek más a stílusa, és a használni nemcsak a kicsit tudják. De ha egy nőnek épp kicsi volt a legjobb, akkor valszeg neki olyan az anatómiája, ennyi. Attól még nem minden nő lesz ilyen.
2020. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi sötét hímneműt egy rakáson! Mindenki le van pontozva, akinek nem az a lényeg. Oké lúzerek, kizárólag azért nincs és soha nem is lesz nőtök, mert nincs 30centis farkatok. Remélem, ezzel a válasszal már mindenki elégedett 😘
2020. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Alfi2 válasza:
22-nek: ez sokmindentől függ, de szerintem nem hagynám ott. Volt már néhány barátnőm, akinek sem kedvence, sem erőssége nem volt a szopás. És egyikkel sem emiatt szakitottunk.
2021. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!