Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van- nők a férfi be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van- nők a férfi be ha bele szeret de kicsi a férfi mérete akkor az kiábrándító?Vagyis a nőknek az érzelem semmit se jelent?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 07:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

10 pontos kérdés, a hét kérdése, Gratulálok:):):).


A nő mondja: "Nekem az érzelem fontos, mert érzelmes nő vagyok. Ja, hogy neked kicsi van? Akkor szevasz, mást gondolok."

2020. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Majd azt fogják mondani, hogy egyedül az ézelem kevés.


Üdv, Jós Sanyi

2020. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Jaj mert nektek férfiaknak aztán teljesen mindegy, hogy milyen a nővel a szex, ugye? :)
2020. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%
De jelent, csak lehet nem akarnak aztán válni, mert az évek során fizikailag folyamatosan rosszul érzik magukat a rossz szextől, és nem várhatod el hogy nekik ez legyen mindegy. Mivel hiába várod el, nem rajtuk múlik mert nem ők döntik el hogy passzolni fog e hozzájuk az adott méret, és jó lesz e a szex is.(Brittudósok bármit kamuznak)
2020. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem a mérete volt kiábrándító, hanem a viselkedése. Borzasztóan agresszívé vált pillanatok alatt, drámát generált mindig, talán tudat alatt mélyen pont a mérete miatt volt komplexusos idegbeteg, nem tudom én mindenestre a nyugit szeretem.
2020. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
3-as! Most akkor gyakorlatilag igazat adsz a kérdezőnek?
2020. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Kapcsolat fontos része a szexualitás, ami ha nem működik, nőnek nem tud a férfi orgazmust okozni, nincs értelme a kapcsolatnak. Vannak olyan nők, akik a nagyot szeretik, meglepő? Neked minden külső bejön, annyi a fontos, hogy nő legyen?
2020. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

"Kapcsolat fontos része a szexualitás, ami ha nem működik, nőnek nem tud a férfi orgazmust okozni, nincs értelme a kapcsolatnak."


még mondják, hogy a férfiak foglalkoznak sokat szexel...

2020. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Olyan értelemben adok igazat a kérdezőnek, hogy bárki bármit kamuzik, nem mindegy a méret. De kiábrándulni nem fogok valakiből azért, mert esetleg kicsi van neki, ha már egyszer beleszerettem. Voltam ilyen kapcsolatban, az első komolyabb kapcsolatom volt, majdnem 2 évig tartott. Nem a mérete miatt lett vége, hanem teljesen más ok miatt. De kétségtelen, hogy az utána következő barátomnak kb. kétszer akkora volt, ami az előzőhöz képest maga volt a mennyország. De most már utólag visszagondolva az meg már kicsit talán nagy is volt hozzám. Szóval a lényeg, hogy számít a méret, ez nem ízlés kérdése, hanem egyszerű biológia. De persze lehet valakit szeretni a méretétől függetlenül, azért a szerelem nem a farokméretnél kezdődik, maradjunk annyiban... De nem kell álszenteskedni, hogy jajj a méret nem számít..
2020. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
9+ Igen, a férfiak sokat foglalkoznak a szex-el, ez kétségtelen. De mi nők is. Én legalábbis igen, szeretek jót szexelni, gondolom nőként nem vagyok ezzel egyedül. És nem leszek álszent, nekem a jó szexhez kell a szerelem, de egy megfelelő méret is.
2020. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!