Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van- nők a férfi be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van- nők a férfi be ha bele szeret de kicsi a férfi mérete akkor az kiábrándító?Vagyis a nőknek az érzelem semmit se jelent?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 07:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

Ha megfogott a pasi valamivel, nem érdekel mekkora van neki.

Volt kisebb mérettel rendelkező partnerem és nagyobb is, mindkettőt élveztem.

A kisméretű nagyon jól használta, ha kapcsolatot akart volna csak azért nem mentem volba bele, mert nem akart nyalni.

Nekem meg olyan pasi nem kell, aki nem nyal ki miközben én leszopom.

2020. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

Azért had ne keljen már úgy szexelnem, hogy nem élvezem. Igen is fontos. De itt inkább nem a méret, hanem hogyan használja. Nem tudnék olyan kapcsolatban lenni, ahol rosz a szex, fejlődést se látok a masik fél irányából.

N

2020. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem számít a méret , csak nagy legyen!


N

2020. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

Belém szeretsz. Összejövünk. Nem szopok, nem nyúlok a farkadhoz, csak misszionárius, sötétben.


Egyébként tényleg ez az álomkapcsolatom, de így ki jönne össze velem? Akkor is, ha nem a szex a legfontosabb?

2020. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
26%
Nagyrészt a nőknek gond a szex. Egy férfi ha elmegy a szex is leél a nővel egy életet, egy nőnél viszont már válóok. A mai nők képtelenek hűségesek maradni, tetszik vagy sem. Tisztelet a kivételnek, ami gyakorlatilag elhanyagolható.
2020. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Én egy ideje már nem tudom komolyan venni ezt a kérdést. Az első páromnak átlagon felüli, nagy volt. Jó volt a szex. Az utána következőknek mind kisebb, de átlagos. Ettől még nem volt rosszabb velük. Aztán jött egy átlag alatti,minden addiginál kisebb. Na, vele nem jó volt, hanem fantasztikus! Azóta is csak olyat akarok. (Nem olyan kicsit, hanem, aki úgy tudja használni, mérettől függetlenül.) Szóval, ja, a méretnél van milliószor fontosabb dolog is.
2020. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%

Így van, nem a méret a lényeg, lehet nagy vagy óriási 😂

N

2020. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
29%
Nézz szét a szexualitás kategóriában napi kb. 10x "méretkérdés" van kiírva. Nem a méret számít, hanem az ember akihez tartozik és hogyan tudja használni.
2020. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
15ös te egy párhuzamos univerzumban élsz. :)
2020. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
A 15-ös pont, hogy igazat írt. Komolyan elhiszi bárki is, hogy nem számít a méret?
2020. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!