Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nem csak a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nem csak a magas női elvárásokkal, de egy komoly férfitöbblettel is meg kell küzdenie az embernek?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre (diák vagyok). Tényleg igaz amiket itt írnak. Az utcán, bárokban, metrókon, mindenhol sokkal több a férfi.

2020. szept. 3. 12:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%
a férfitöbblet nem arról szól hogy 1-essel és a 2-essel kezdődő személyi számokat számolgatjuk össze hanem hogy több nő van kapcsolatban mint férfi (pl azért is mert többen osztozkodnak egy machón, PC vagy sem). 30 fölött már nem divat arról pletyózni hogy ki mikor kivel, de huszonévesen ahány közegben voltam, legyen környékbeli fiatalok társasága, egyetemi csoporttársak ilyen banda olyan brigád stb a fiúk 30%a volt kapcsolatban a lányoknak meg 90%a. És persze nem voltak gazdagabbak szebbek a lányok a saját mezőnyükben mint a fiú a magukéban!
2020. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2020. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mert 20 tól 50 ig minden pasi a huszonéves nőket hajtja, és ezáltal azért is van a 20 on, 30 éves nők 80% a kapcsolatban, mert lesz úgyis egy helyes 30-as pasi, vagy egy tehetős, sármos 40 es aki leakasztja az adott nőt. Aztán 35 vagy 40 felett válnak el sokszor a nők, amikor megkopik a szépségúk és tovább tetőzi a gondot h van gyerekük is. Az meg már nem annyira kapós, csaka lúzer, senkinek sem kellő férfiak sakítják le a 40+ os anyukákat.
2020. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!