Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nem csak a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nem csak a magas női elvárásokkal, de egy komoly férfitöbblettel is meg kell küzdenie az embernek?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre (diák vagyok). Tényleg igaz amiket itt írnak. Az utcán, bárokban, metrókon, mindenhol sokkal több a férfi.

2020. szept. 3. 12:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, én nem a férfiakat nézem. :D
2020. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg! Merre van a puncihurrikán, amit a covid miatt megálmodtak maguknak?
2020. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%

Jaj itt van ma is végre "Mr férfitöbblet"

újra, közkívánatra!

Holnap is halljunk majd rólad te kis huncut :D

2020. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
22%

Milyen nagy elvárások ? Hogy legyen orvos - ügyvéd a szülei ? Hogy járj egyetemre ? Hogy legyen egy teljesen átlagos 180/70 kg tested? Átlag farok 17 cm?


Ezeknek a ferfiak 70% megfelel és röhögve becsajozik. A maradék selejt hangos de nincsenek olyan sokan.

2020. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
40%

"Milyen nagy elvárások ? Hogy legyen orvos - ügyvéd a szülei ? Hogy járj egyetemre ? Hogy legyen egy teljesen átlagos 180/70 kg tested? Átlag farok 17 cm?"


Ha ennek a férfiak 70%-a megfelel, akkor nagyon furcsa alternatív valóságban lehetsz.

Kapásból elvárod, hogy 17 centis farka legyen mikor az átlag 15 centi, elvárod a 180 centis testmagasságot, mikor a férfiak fele ez alatt van, elvárod, hogy egyetemre járjon ahová a férfiak kevesebb mint fele jár és nem tudom viccből írod-e hogy elvárod az orvos-ügyvéd szülőket, mert így nem, hogy a 70 de még a 2-3% sincs meg.

2020. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
43%
Pesti vagyok, utaztam úgy konkrétan villamoson (14-es) hogy rajtam kivül csak nő volt. Kb 8-10. Több nő van mint férfi. Ha te ennek az ellenkezőjét látod akkor nagyon rossz helyeken mozogsz. Bkv-n , plázában, közértben, iskolában ( nyilván nem a kőműves vagy a fémipariba ) több a nő, láthatóan!
2020. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy milyen szakra jársz. Agrármérnöki karon pl kiegyenlített az arány, de egy informatikai szakközépben, vagy villamosmérnöki karon van egy-kettő, általában nem a legszebb lány, aki kapcsolatban is van, loholnak is utána, és a házit is megcsinálják nekik.
2020. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként meg fogom kapni a lepontozást, de ha nem is magasabb, mindenképpen különböző igényei vannak egy pesti lánynak, mint egy vidékinek.


Ez valakinek megfelel, valaki nem tud ezzel azonosulni. Én inkább összejönnék falusival, de kinek mi.

2020. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
41%
#11 Az, hogy bekuckózol az ikeás takaró alá és zabálod a barinőiddel üvegszámra a Nutellát, elég pocsék program, akkor inkább már kimozdul az ember...
2020. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne swingerklubokba járjál, ahol tíz kanos pasi meg egy elhízott, fehérmájú, negyvenes nő van jelen, és máris eltűnik az a csúnya "férfitöbblet".
2020. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!