Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nem csak a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nem csak a magas női elvárásokkal, de egy komoly férfitöbblettel is meg kell küzdenie az embernek?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre (diák vagyok). Tényleg igaz amiket itt írnak. Az utcán, bárokban, metrókon, mindenhol sokkal több a férfi.

2020. szept. 3. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Írd be a keresőbe itt hogy férfitöbblet.

Készítsd be a popcornt.

Kezdd el olvasni a válaszokat.

2020. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy több. Ment mind idejöttök rontani a levegőt. Minimum hoznod kellett volna egy csajt is magaddal. Úgy egyenlő lenne.
2020. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Én azt javasolom, hogy mások előtt ne égesd magad a férfitöbblet kifejezés használatával, ha ezt kiejted a szádon és komolyan is gondolod, egyetlen értelmes ember sem fog onnantól kezdve komolyan venni.
2020. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Akkor menj vissza a tanyára ha nem tetszik.
2020. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Igen! Teljes mértékben! Minden nőnek egekben az elvárásai, aminek amúgy sem felelsz meg, de legalább másik 3 megfelel nekünk, akik közül lehet válogatni. Meg minden más ilyen kifogás, amit ki tudsz találni, hogy miért vagy szánalmas és nincs nőd. Menj vissza, ahonnan jöttél, és ne rontsd itt a levegőt. Köszönjük!

(Amúgy honnan a jó francból szedtek ennyi sületlenséget? Ez már lassan művészet. Bár nem a jó fajta.)

2020. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Én meg pont fordítva látom. Elmentem egy szórakozóhelyre és nem győztem kapkodni a fejem, csapatostul, csordástul özönlöttek a nők!
2020. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Több ember = több férfi is. Csak azt a részét valahogy kiszűröd a látásoddal vagy nemtom hogy nőből is több van.
2020. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

De miért látok mindig mondjuk egy metró vagonban átlagosan 8 férfit és 5 nőt?

A bárokban, szórakozóhelyeken meg még rosszabb a helyzet. Ott szinte mindenki férfi.

2020. szept. 3. 12:41
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ugyanaz a gyerek írja ki ezeket a kérdéseket naponta, hogy mennyivel több a férfi, mint a nő. Meg, hogy egy szép napon elfogynak, kivéve a nyugdíjasokat. Mert a nyugdíjas nőkből van a legtöbb. Ma már ezt is tudom, hála neki. :D
2020. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
8. vagyok. Amíg gyorsétterembe dolgoztam szerintem messze több nőt szolgáltam ki mint férfit, szóval az én szemszögemből meg mondhatnám hogy női többlet van - attól hogy én ezt látom még nem feltétlen ez a valóság.
2020. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!