Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nem csak a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nem csak a magas női elvárásokkal, de egy komoly férfitöbblettel is meg kell küzdenie az embernek?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre (diák vagyok). Tényleg igaz amiket itt írnak. Az utcán, bárokban, metrókon, mindenhol sokkal több a férfi.

2020. szept. 3. 12:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
Azért látsz több férfit, mert míg a nők többsége el van otthon is tok egyedül, addig a pasik kiszabadulnal a vadonba. A legtöbb nő, ha társaságra vágyik, akkor athivja a barátait és otthon boroznak, beszélgetnek, nem teszik ki magukat az egyre inkább osztonvezerelt selejteknek.
2020. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Szóval azért látok több férfit, mert a nők otthon ülnek?
2020. szept. 3. 12:53
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

"A bárokban, szórakozóhelyeken meg még rosszabb a helyzet. Ott szinte mindenki férfi."


Nem a Kék Osztrigába kéne járnod, barátom!

2020. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Lehetséges. De én csak a saját társaságból indultam ki. 4en vagyunk barátnők, szinglik. Semmi gond nincs velünk, normális munkánk van, fenntartjuk magunkat, a kinézetű k is rendben, de mivel ritkán tudunk találkozni, ezért legutóbb is egyikünknek beszélgettünk hajnalig, mert egymással akartunk foglalkozni, nem a vad éjszakában folyamatosan visszakerdezni, mert a részeg uvoltestol nem halljuk, mit mond a másik. Egyébként van olyan barátnőm is, aki a havi bevásárlást is online intézi, mert gyűlöli a tömeget. Oké, ő mondjuk már nem szingli, mert férjnél van, de ő is csak ritkán mozdul ki.
2020. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%

Honnan veszik itt az emberek az ilyen ordas nagy baromságokat, minthogy Pesten minden csaj nagy igényű és férfitöbblet van?

Nem ezek miatt vagy sikertelen, hanem mert magadba van a hiba.

2020. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%

Hááát, magamból kiindulva:

Aki nem felel meg az elvárásaimnak, azoknak a 80%-a hulladék, a maradék 20% lehet, hogy jó fej/jó pasi, csak nem egymást keressük. Valamiért úgy érzem, hogy te a 80%-ba tartozol, mint majdnem mindenki, akik panaszkodnak az irgalmatlan magas elvárások miatt.

2020. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

"A bárokban, szórakozóhelyeken meg még rosszabb a helyzet. Ott szinte mindenki férfi."


Soha nem voltam ilyen helyen. És nálam játszik az, hogy maradat tolláról, mert a barátnőim sem járnak szórakozóhelyekre.


Főleg azért, amit írsz, mert minden tele férfiakkal.

2020. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
66%
Persze, keresd a hibát magadon kívül mindenben és mindenkiben amiért szingli vagy 😄
2020. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%

NINCS férfi többlet.


Eddig a külföldieket hibáztattátok. Ők eltűntek. Most mi a baj? Ja, nem a körülményekkel, hanem veletek.

2020. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és Győrben is, Debrecenben is, Makón is.
2020. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!