Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak megijedve a férfiak a komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Mintha akasztásról vagy temetésről lenne szó...

Én ezt nem értem.

Miért menekülnek ennyire?


2020. aug. 31. 19:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
46%
Mert töketlenek. Mai világban már a nőknek kell tökösnek lenni, felelősséget vállalni. A férfiak túl gyávák.
2020. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Kéne egy felirat az ilyen kérdések mellé: "Figyelem! A kérdés erősen általánosító, így a gondolkodó emberek nyugalmának megzavarására alkalmas. Biztosan rákattintasz?"
2020. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Mert kötelezettséggel jár, aki nem feltétlen felnőtt még erre a dologra. Vagy inkább jobb lenne egy felnőtt gyerekkel lenned?
2020. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%
Ezt azok a nők mondják akik nem kellettek valakinek komoly kapcsolatra. Nem menekül a férfi, csak szimplán nem őt választja. (Nő vagyok)
2020. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hol tudnék olyan férfit találni, aki tudja, hogy mit akar és nem fut el ha komolyabbra fordul a dolog?
2020. aug. 31. 20:14
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

4: Szerintem arra gondol, hogy a társkeresőkön azt írják ki az adatlapra, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot.

Tényleg teljesen általános. Az életben is ezzel nyitnak.

2020. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

Mert akkor felelősséget kell vállalni a nőért! Időt/ energiát/némi pénzt kell áldozni rá. Úgy akarja beosztani az idejét, ahogy neki jó! (Senki ne mondja meg neki ha foci vagy rally helyett összebújni akar vele a barátnője.) meg akkor csicska lesz mindenki szemében ha azt mondja, hogy bocs de inkàbb a nőmmel lennék inkább...

Ha szorul a hurok akkor a nő családot akar az meg még plusz anyagi teher. Ők csak ezt a felét látják.

2020. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem a komoly kapcsolat elől menekülnek hanem max előled...

Nem véletlen.

Akinek annyi esze van, hogy ilyen általánosító kérdést ír ki, az előlén is menekülnék;)

2020. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Egy férfi, ha szerelmes egy nőbe, vállalja a komoly kapcsolatot. Eseteben mégsem volt akkora a szerelem. Valszeg csak becsapott vagy te értelmezted félre a jeleket. Örülj neki, hogy nem pazaroltad az idődet olyan férfira, aki nem akar téged komolyra.
2020. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem kell a bonyodalom . Megértem azt, aki nem akkora marha hogy kapcsolatba bonyolódik , esküszöm nem normális akinek párkapcsolata van. (Beleértve magamat is)
2020. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!