Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért baj, ha 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha 28 évesen hallani se akarok komoly kapcsolatról és csak a csajozásnak, bulizásnak élek?

Figyelt kérdés
Nem értem sokan miért herdálják el az éeltüket iylen fiatalon én 28 vagyok és eszemben sincs komoly kapcsolatot találni. Nekem a boldogságom része, hogy hetente minimum 2 új csajjal legyek, ez az életem része. Szeetném ha 40 éves koromra már túl lennék az 1000-em legalább.:D Ez nem ivcc, szerintem egy csajt hamar meglehet unni, főleg hogy amai csajok nem is akarnak nyújtani semmit, csak követelőznek, flegmák, stb.. Tehát miért kéne nekem egy ilyennel összekötnöm az életem? mit kapnék én egy iylen kapcsolattól ami miatt megérné ez nekem? Én mindig úgy éltem, hogy ki kell használni az életet amennyire csak lehet. Akik párkapcsolatban vannak, ők lemondanak a szabadsukról, mert a nőjük csak dirigálni fog nekik, és mindent megakar nekik tiltani, hogy csajozzanak, elmenjenek haverokkal ide-oda stb. ebben mi a jó? Ez egy természet ellenes dolog és aki egy kicsit is boldog akar lenni, az a szabadságot választja szerintem úgy is. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. aug. 20. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
További jó trippert, vagy zokniban lábmosást :) Nekünk jobb mint neked mert nem kell gumizni :) és még sok minden más miatt amit úgysem értesz.
2020. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Olyan éretlennek tűnsz, hogy szerintem egyáltalán nem baj. Nem is való neked párkapcsolat.
2020. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
En 23 eves lany vagyok es viszonylag koran kezdtem mindent, ertem ez alatt a pasizast bulizast. 14 evesen kezdtem es onnantol kezdve 21 eves koromig megallas nelkul buliztam, ismerkedtem stb. Most kapcsolatban vagyok, ugy hogy elotte en se nagyon akartam mert ugy voltam vele hogy meg fiatal vagyok ilyen “elkotelezodesekhez” es hogy nem akarok ilyen felesleges szakitasos koroket futni plusz egyik sracban sem ereztem semmi pluszt. Viszont miota megtalaltam a parom tokeletes es kerek egesz minden. Most is jarok bulizni, megy o is kulon, egyutt is megyunk sokat. Oda megy es akkor akivel csak akar ahogy en is. Szerintem csak meg kell talalnod azt A szemelyt. Amugy 28 evesen meg semmirol sem vagy lekesve, meg siman bulizhatsz es slhetsz igy evekig, de akar ha epp ugy erzed alapithatsz csaladot is 😃
2020. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, azt csinálsz amit akarsz és ha te így akarod élni az életed, hajrá. Egy jó párkapcsolatban van érték, ezért is akarják sokan, de erről nem foglak győzködni, mert felesleges, ilyen hozzáállás mellett úgysem hinnéd el.
2020. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy valami csalódás áll a háttérben.

De mindegy is, mert felszínesek a kapcsolataink és a szingliség jobb egy boldogtalan kapcsolatnál.

2020. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj, mindenki úgy él, ahogy akar és ahogy tud.
2020. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Azért baj, ha az ember életellenes dolgokban leli örömét, mert azok életellenes dolgok, a pusztulásba visznek. Emberek elkeseredésükben szoktak ilyet tenni, majd egy idő után belerokkanni.
2020. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez úgy néz ki, hogy az emberek többségének annyira beszűkült és frusztrált az élete, hogy lényegében minden baj nekik, ami nem olyan, mint ők. Ha a szomszéd karácsony előtt 1 hónappal feldíszíti a házat, akkor az a baj, hogy miért olyan korán. Ha csak karácsony napján 1-2 napra, akkor meg az, hogy ilyen rövid időre minek.


Na, a párkapcsolatokkal kapcsolatban ráadásul, még van pár társadalmilag elfogadottabb dolog is, szóval ott még többen, még több dologba kötnek bele.


Ne foglalkozz olyanokkal, akik egy értelmes érvet nem tudnak összerakni a véleményük mellett és csak beszólni akarnak. Éld az életed és élvezd.

2020. aug. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem az zavar hogy a kérdező így elkrta magát, hanem hogy ezt az egészet ezek büntetlenül terjesztik is, ahogy a nemi betegségeket is.
2020. aug. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Minden férfi így él, csak valakinek felesége is van.
2020. aug. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!