Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért baj, ha 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha 28 évesen hallani se akarok komoly kapcsolatról és csak a csajozásnak, bulizásnak élek?

Figyelt kérdés
Nem értem sokan miért herdálják el az éeltüket iylen fiatalon én 28 vagyok és eszemben sincs komoly kapcsolatot találni. Nekem a boldogságom része, hogy hetente minimum 2 új csajjal legyek, ez az életem része. Szeetném ha 40 éves koromra már túl lennék az 1000-em legalább.:D Ez nem ivcc, szerintem egy csajt hamar meglehet unni, főleg hogy amai csajok nem is akarnak nyújtani semmit, csak követelőznek, flegmák, stb.. Tehát miért kéne nekem egy ilyennel összekötnöm az életem? mit kapnék én egy iylen kapcsolattól ami miatt megérné ez nekem? Én mindig úgy éltem, hogy ki kell használni az életet amennyire csak lehet. Akik párkapcsolatban vannak, ők lemondanak a szabadsukról, mert a nőjük csak dirigálni fog nekik, és mindent megakar nekik tiltani, hogy csajozzanak, elmenjenek haverokkal ide-oda stb. ebben mi a jó? Ez egy természet ellenes dolog és aki egy kicsit is boldog akar lenni, az a szabadságot választja szerintem úgy is. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. aug. 20. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

Kérdezőhöz :

Figyelj, semmi sem baj veled, mert :

- Nem a tömegnek élünk, hanem magunknak.

- Mindenki úgy él ahogy neki jó

- ne érdekeljen más véleménye, hiszen nem ők a te életed

- ha igy folytatod, akkor 50é korodban, ha még jól nézel ki, annyi és akkora puncinyaló és egyéb tapasztalattal, rendeteg 20-néves bnőd lesz, mert levakarhják a tapétát attól, amilyen orgazmust adsz nekik, amit addig soha nem tapasztaltak.


Jómagam ugyanigy éltem, volt 3 együttéléses kapcsolatom is, de előttük utánuk atom mennyiségű lány, nő. Két fontos dolog :

1. Egyiküket sem ejtettem teherbe és ők sem akarták.

2. Ők sem az ásó-kapa-nagyharang életformára vágytak.

3. Ez igy sokkal etikusabb, mint (aáz általánosnak megfelelve, megnősülve) egy két gyerek után letiplizni 30-egynéhány évesen és otthagyni a gyerekeket (úgyis ők szivják meg lelkileg) stb stb.

4. A tripper nem érdekelt, mert az egyik legeygszerűbb betegség biológiailag, csak mindenki ódzkodik tőle, mert agyilag cikinek érzik, holott jóbb, mint egy allergia vagy influenza, amikkel hónapokig küzdenek az emberek-orvosok, hogy elmúljon. A tripperre bevesz az ember két tablettát és két nap múlva semmi bajod. Csak tudni kell mit vesz be az ember.

5. Ha belefér anyagilag a sok nő, akkor hajrá, egyet sem szabad kihagyni, élveztem végig az egész életem, nem lettem nagyképű, de nem is a haverokkal jártam focimeccsre vagy whiskeyzni esténként. Inkább egy órával tovább bújtam az adott lány combjai között, vagy pezsgőztünk együtt a habfürdőbe, ezek nagyobb élmények voltak, mint hazudozni egy pubban, hogy ebben vagy abban ki a nagyobb király.

És mára is nyugodt maradtam, kiegyensúlyozott, békés természetű.

Közel 50 évesen van most is 3 20-onéves bnőm, akikkel összejárunk, tudnak egymásról, mert atom módon szétszedjük egymást gyengédséggel, érzékiséggel, néha perverz pisiléssel, több órán át és mindenki megy utána a dolgára. És ez igy mindenkinek jó.

Azokkal akik ezt ellenzik, nincs semmilyen emberi kapcsolatom, idegenek, igy azt mondanak amit akarnak és kész.

2020. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, és megvan már az a G pont utolsó? Ennyire munkamániásnak nem kellene lenni :D
2020. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

Meg volt nagyon sokszor, igen :-)

És nem vagyok munkamániás sem :-)

Egy jó Gpontkutatásért bármikor félretóltam a munkámat, legyen az reggel 6, vagy délelőtt 11, vagy éjfélkor :-)

2020. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

Azért figyelitek a pontozásokat? A dögölj meg szintű dolgok felpontozva, a nincs probléma veled lepontozva.


Őszintén: Ha a kérdező olyan emberek között él, mint amilyenek itt vannak, teljesen érthető, hogy nem akar komoly kapcsolatot.

2020. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek (pláne az idősebbek) köztudatában az él, hogy majd' 30 évesen már ideje családot alapítani, de legalábbis valamilyen kapcsolatban élni.

Egyébként azt csinálsz, amit akarsz. Felnőtt ember vagy, senki nem szólhat bele, mi itt a gyakorin sem, maximum elmondjuk a véleményünket. Viszont az mi, hogy minden nő csak követelőzik meg flegma? Lehet, hogy te nagyrészt ilyeneket ismersz, de attól még mindegyik nem lesz az.

Aztán a "minek kapcsolat" meg "ebben mi a jó" dolgokra csak annyit, hogy van egy ismerősöm, aki a korona előtt még minden héten más nőt vitt haza hétvégente, és nem tervezte, hogy 30 éves kora előtt elköteleződne, de aztán mire észbe kapott a barátnője lettem, mert hoppá, szerelmes lett. Szóval én nem azt mondom, hogy veled is így lesz, de simán megtörténhet.

2020. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

"Tehát miért kéne nekem egy ilyennel összekötnöm az életem?"

Egy ilyennel... Gratulálok.

Semmi baj, az érzelmi intelligenciád a nullához konvergál és a szellemi sem tűnik soknak, ha szerinted minden kapcsolat egyenlő a börtönnel.

Egyébként semmi közünk hozzá, hogy milyen szinten kívánsz élni és hogy érzed jól magadat. De ha felmerült ez a kérdés és az, hogy kiírd, ez azt jelenti, hogy igazolást vársz másoktól. Miért? Nem vagy biztos magadban?

2020. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

#16-nak

Én mindig is biztos voltam magamban.

Soha nem érdekelt, ki mit szól az életvitelemhez.

Senki nem bántottam, sem lelkileg sem emberileg.

Mindig mindkettőnk döntése volt a "szanaszéjjelélvezzükegymástameddigjóó" életforma. És ez igy ment nálam már közel 30 éven át.

Psik, nők, akik nagyon régről ismernek, mind mind elvált már, egy két gyerekkel stb stb. Mai fejjel azt mondják, hogy nekem milyen igazam volt, ahogy éltem. És mind a mai napig nem vagyok kiszolgáltatva senkinek és semminek.

Sem nagycsaláddumáknak, sem a környezetnek, sem a társadalom adta kötelezettségeknek (alias család), sem vagyonszerzési őrületek hiteleinek és még sorolhatnám.

Egyszóval jól -érzem magam a bőrömben, nem kicsit :-), igy 53 évesen.

És nagyon sok éves lánynak segitek lelki-testi és egyéb problémáinak megoldásában, és nem ugy hogy szex a fizettség, még mielőtt lekostólnátok.

2020. aug. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Közel 50 évesen van most is 3 20-onéves bnőm, akikkel összejárunk, tudnak egymásról" vs "Egyszóval jól -érzem magam a bőrömben, nem kicsit :-), igy 53 évesen."


Baszki, ennyit öregedtél, miközben 1 nap telt el a két hozzászólásod óta? :D

2020. nov. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!