Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak megijedve a férfiak a komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Mintha akasztásról vagy temetésről lenne szó...

Én ezt nem értem.

Miért menekülnek ennyire?


2020. aug. 31. 19:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%
19 Na ne mondd hogy nem egy tökéletesen feminin kis pici cukimuki de olyan kis léha társasági csajod volt akiért kb mindenki irigyelt... Mert érdekes akik így rinyálnak utólag, mind mentek az ilyen nők után aztán csak megszívták... a haverjaid dettó...ne haragudj de ezzel az általánosításoddal azt mondom marhára megérdemelteétek, még kevés is volt amit kaptatok. Ja ugye hogy bepaliztak a kis nőcik...csakhogy ti direkt olyat választottatok.
2020. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is komoly kapcsolatot akartam egy nővel, csak soha nem jött össze. Mert még csak esélyt sem kaptam rá, hogy bebizonyítsam... :) Ennyit erről.

29/F

2020. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
53%
Másfél évtizede tuti komoly kapcsolatot keresek férfiként, mégis egyedül vagyok. Nem értelek. Én pl. társkeresőkön is világosan beleírom a bemutatkozásba, hogy komoly kapcsolatot keresek. A nőknek sajnos ez nem kell.
2020. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%

23

Mások is világosan beleírják akik nem azt keresnek, úgyhogy a beleírásod súlya mondjuk 1 gramm maximum, mondani bármit lehet, és senki nem jövőbelátó hogy te most tényleg az az 10 % vagy aki igazán komolyat keres, vagy a másik 90 % aki csak mondja.

2020. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
44%
24: A lényeg az, hogy erre egyáltalán nem is kíváncsiak egy levélváltás erejéig sem. Vagyis nem akarják megtudni, hogy valóban így van e, ahogy írom. Ebből én azt szűröm le, hogy egyáltalán nem ez érdekli őket, nem komolyat keresnek a nők.
2020. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%
Egy vagy a 100.000 állítólag komoly kapcsolatot kereső pasi közül, (akiknek persze csak nagyon kis része mond igazat), minimális az esélyed hogy a társkeriken fenntmaradt még nem elüldözött nők közül a komoly kapcsolatot keresők beléd fussanak.
2020. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
49%
26: Oké, de akkor hol? A társkereső kiesett ahogy írod, élőben szintén 0 lehetőség (munkahely 100%ban férfiak, apró város stb.), baráti társaságokban is próbáltam, de 30 felett már kb. nincs is szingli nő ismerőse senkinek, mindenki házas vagy kapcsolatban él.
2020. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
23: És csak olyan nőnek írsz, aki szintén ezt mondja?
2020. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

27: Hol van ez?

Kistelepülés?

2020. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
27es : bocsánat, véletlenül lepontoztalak ne vedd magadra. Nem direkt volt. Tökéletesen megertem, amit írsz
2020. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!