Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bànjam vagy ne ?anyagiak miatt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bànjam vagy ne ?anyagiak miatt

Figyelt kérdés

Ismerkedés során úgy jártam van egy lakásom, van jövedelmem, akivel ismerkedtem elvált volt mindent az exnek hagyott, a fele fizujával együtt. Pénzügyileg egy nagy nulla magát sem tudja fenntartani és elvárta volna,hogy becuccoljon hozzám csak úgy.

És Mèg ő adta elő mekkora szemetek a nők és lehúzzák, hát basszus magát sem tudta fenntartani akkor ugyan mit ....

Emiatt vége lett kicsit bánom de másrészt meg nem vagyok hülye hogy egy felnőtt egészséges férfit eltartsak meg ingyen albi legyen neki.


2020. szept. 3. 10:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10 A fele fizetésből maga sem tudott kijönni én nemtudom,hogy ítéltek meg neki annyit... csak nagyon csalódott vagyok most szeretnék pàrt de ne én tartsam már el...nem kell,hogy gazdag legyen Ensem vagyok az de ne is fele fizubol nyomorgó.
2020. szept. 3. 16:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Az részedről teljesen érthető, hogy nem akarsz eltartani senkit, nincs is ezzel probléma. Azért annyira nem lehetetlen küldetés találni valakit, aki megfelel az elvárásaidnak. :))
2020. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!