Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bànjam vagy ne ?anyagiak miatt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bànjam vagy ne ?anyagiak miatt

Figyelt kérdés

Ismerkedés során úgy jártam van egy lakásom, van jövedelmem, akivel ismerkedtem elvált volt mindent az exnek hagyott, a fele fizujával együtt. Pénzügyileg egy nagy nulla magát sem tudja fenntartani és elvárta volna,hogy becuccoljon hozzám csak úgy.

És Mèg ő adta elő mekkora szemetek a nők és lehúzzák, hát basszus magát sem tudta fenntartani akkor ugyan mit ....

Emiatt vége lett kicsit bánom de másrészt meg nem vagyok hülye hogy egy felnőtt egészséges férfit eltartsak meg ingyen albi legyen neki.


2020. szept. 3. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2020. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem bánd. Te dolgozol, pontosabban megdolgozol mindenért. Nincs szükséged egy konkrétan 'élősködőre'. Csak azt tudom tanácsolni tényleg hogy kicsit se bánd, végezd tovább a dolgod. Sok sikert! :)
2020. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Örültem, hogy valaki végre összejön akivel jól kijövünk aztán jöhetett a pofára esés.
2020. szept. 3. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

" mindent az exnek hagyott, a fele fizujával együtt. "


És ezt te elhiszed, hogy lemondott a közös vagyon feléről? Valószínűleg semmilyük nem volt és még adósságot is felhalmozott.

2020. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen elhiszem mert nyoma van hogy a fele fizut tiltják, a ház pedig közös vétel volt.
2020. szept. 3. 11:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól tetted!


És férfiként mondom, hogy az ilyen pasi megérdemli a sorsát, ha képes csórón ismerkedni, meg azért is, mert megnősült.

2020. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a fele fizuját vonják akkor abban van hitel, gyerektartás, minden. Jól tetted hogy nem álltál le vele mert téged is tönkretett volna.
2020. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg nem hinnék neki. A fele fizuját garantáltan nem tiltják a felesége miatt. Egy árva fillért nem tiltanának a feleség részére. Valszeg vannak gyerekei és hitelei. Mit mondott? Vannak gyerekei?

A közös házvételben sem hiszek. lehet, a feleség örökségből vette.

Csupasz seggel senki nem hagy ott önszántából milliókat.

2020. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen vannak gyerekei, a haz viszont az ő örökségéből van az exe szülei élnek.
2020. szept. 3. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a történet akkor sem tiszta így... ha a ház közös volt, akkor azt gyerektartásként elszámolják, ergo nem kellene most fizetnie... A fizetés fele meg hát... relatív összeg. De a gyerektartásnak van egy plafonja tudtommal. Azt meg egyébként elég nehéz elérni.
2020. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!