Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor mindig zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mindig zavarnak az anyagiak hogy fizetni és fizetni ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 10:37
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
68%

Szerintem ez a sajàt döntésed.

Nekem nem gàz, hogy így gondolod.

2020. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Fiú vagy? Lány? Te hívsz randira másokat vagy ők téged?
2020. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem, pedig én aztán tényleg nem keresek olyan jól, de ha nem fér bele a férfinak, hogy meghívja párszor (kv, tea, süti, street food séta közben stb) az elején a kiszemeltet, akkor ott ette meg a fene...
2020. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

3.


A probléma nem itt kezdődik, hanem akkor, ha ezt a másik fél annyira természetesnek veszi - hogy ennek örökké így kell maradnia. Van olyan "pár" ahol az egyik fél fizetése közös a másiké pedig a sajátja. Ez picit sem tisztességes - szerintem.

2020. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha randiról randira mindent fizetsz a lánynak, akkor addig mutat érdeklődést, amíg a meg nem unod, hogy semmi nincs, vagy nem talál mást. Így nem lehet megtudni, tényleg tetszel e neki, vagy csak jól jön a megtakarított ebédek ára.
2020. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
4: Az első pár talin/randin mindég én fizettem, amikor már komolyodott, akkor megosztottuk, de ez fel sem merült sosemnem, mert természetes volt a két félnek.
2020. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es: ha az adott párnak így megfelel, akkor rendbe van.

Nekem nem lenne elfogadható, de az ilyen rendszerhez két emner kell: egy, aki így akarja, meg egy, aki beleegyezik.

2020. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Normális eset: A férfi felajánlja hogy fizet. Nincs baszkodás, de a nő csakis azzal a feltétellel megy bele, hogy legközelebb ő hívja meg a férfit(=fizet). Ilyen egyszerű. Minden más kihasználás. Hallani nem egy olyat is hogy a pasi kifizettet mindent egy nővel, de persze az a gyakoribb amikor a nő csak egy ótvar krv, a pasi meg naiv, azt hiszi hogy a pénzéért kap puncit.
2020. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagyok, saját keresettel. Köszönöm, nem kell meghívni, fizesse mindenki a saját részét. Persze hosszabb távon nyilván nem kell filléreskedni de az első (pár) randin ez a legtisztább.(27N)
2020. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!