Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehéz találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz találni olyan nőket akiket párválasztásnál nem érdekli a férfi anyagi helyzete ?

Figyelt kérdés
Miért nincs akkor nyilvánosan interneten, rádióban , tv reklámokban a ferfiak arcába nyomva “csóró vagy? Átlagos ? Nem lesz csaj!!!” 😀
2020. szept. 1. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
* A csóró pasik többégének meg ugye gondja van a csajozással.
2020. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az kell hogy bejöjjön nekem, meg én is neki. Ha pénzes, az egy plusz, ha nem az, akkor meggondolom hogy kezdjek e vele, nehogy eltartassa magát. Ha nem jön be, nincs az a pénz hogy érdekeljen.
2020. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ÍTeljesen átlagos férfiaknak van párjuk, családjuk. Ha ez nem így lenne, akkor minden gyerek jómodban élne, semmi szociális támogatáds nem kéne a családoknak, gyerekeknek. Szerinted ez így van?
2020. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

Persze erre a kerdésre olyan válaszokat fogsz kapni, hogy: "önmagát tudja eltartani, ne okozzon gondot neki néha egy-egy kisebb/nagyobb kiadás, utazásra, randira jusson, akarjon külön költözni, de inkább legyen saját lakása/albérlete." A valóságban mindezeket összeadva, kijön, hogy azért nem árt egy tisztességes fizetés, bevétel. Legalább nettó 300 körül. Szóval nincs olyan nő akit nem érdekelne az anyagi helyzet, max nem nyíltan és nem annyira lényeges neki beéri kevesebbel is, nem akar minden hétvégen Dubaiba utazni.

De akkor számoljunk:

Vidéken egy nagyobb városban az albérlet legalább 80 ezer, de megyeszékhelyeken már inkább 100 fölött van. Pesten ez 130-150.

Ez azt jelenti, hogy alapból kell ennyi nettó fizetés, mivel a különélés alapelvárás. Olyan szerencséje meg nem mindenkinek van, hogy örököl egy saját házat/lakást, 2X, de még 3X évesen sem jellemző, hogy valaki könnyen összeszed egy saját ingatlanra elegendő pénzt. Hitelből meg ugyanott van hisz fizeti a törlesztőt.

Autó megléte szintén elvárás, főleg vidéken. Egy használható, gagyi opel/suzuki is legalább 500-600 ezer, fizetni rá 2 évente a műszakit, a javításokat, a gumizást, adókat, biztosítást és tankolni is legalább havi 20-30 ezer, de inkább több.

Utazás: egy átlagos wellness hétvége is legalább 30-40 ezer/fő.

Egy normálisabb étteremben kajálni mondjuk csak hétvégente is legalább 3-4 ezer/fő. Moziba elmenni havonta egyszer is 2 ezer legalább. Egyéb apróságokat venni, csokit, virágot, valami kis marhaságot is több ezer ft havi szinten. És akkor még nem beszéltem a rezsiről (30-40 havonta, főleg télen) kajálásról (legalább 40-50 ezer csak az ala dolgok).

Mindezt összeadva azért elég komoly összeg jön ki, amit a magyar lakosság legnagyobb része nem tud előteremteni.

Ja és arról sem beszéltem, hogy azért nem árt félretenni sem, különben az ember sehova nem jut.

És igen, amiket felsoroltam nem nagy elvárások, de a magyar valósághoz, főleg a bérekhez képest durva igények. Ha a (kamu) átlagbérrel számolunk ami kb. 250 ezer nettó, akkor is az jön ki, hogy az ember hónapról hónapra él.

2020. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

10-es, én maximálisan egyetértek azzal, hogy egy férfi tegyen a jövőjéért, tanuljon is (nem csak férfi természetesen, ebbe ne menjünk bele). De nem mindenkinek van adottsága ahhoz, hogy reál területen mozogjon, és túl is van tolva ez a mérnök-informatikus dolog, meg hogy mindenkit erre a 2 szakmára akarnak buzdítani, még azt is, akinek nem jók a képessegei ehhez, vagy nincs anyagi háttere egy egyetemhez. Érted, nekem csak ezzel az eggyel van gondom, hogy úgy dobálózik ezzel mindenki, mintha magától értetődő és egyszerű dolog lenne mindenki számára, hogy éveket üljön az iskolapadban (esetleg korábbi tanulmányokon felül), mellette dolgozzon, csajozzon is persze :D. És minderre legyen ideje.

Én azt mondom inkább, hogy a saját képességeit fejlessze, amennyire lehet, és éljen meg abból, amihez képessége van, vagy bármiből amit választott.

Például ismerek magyar tanárt is, akinek kisiklott az élete, majd átképezte magát informatikusnak, hát nem lett jobb :D.

És ismerek olyan tanárt is, aki a saját területen belül képezte magát, persze sok pluszmunkával, de nem él rosszul abszolút, valamint önazonos. Ez sarkított példa nyilván, de remélem érthető, mire akarok kilyukadni. Arra, hogy ne csináljunk mindenkiből informatikust :D

2020. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

Őszinte leszek...


Soha nem értettem ezt a pénz dolgot.


35 éves vagyok de egy kapcsolatom sem kezdődött úgy, hogy mennyit keresek....


Ez akkor lett kérdéses ha már jóideje együtt voltunk vagy összeköltöztünk.


Általában lehet következtetni , hogy ki hogy van eleresztve abból, hogy mire költ mennyit merre jár, hol él...

2020. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Találni olyan nőket. Igaz, nem 20 éves instamodellek.
2020. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

"Miért akkor hogyan kellene szerinted egy férfinak jómódúvá válnia, ha nem tanulással?"


Lehet focista pl.

2020. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!