Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehéz találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz találni olyan nőket akiket párválasztásnál nem érdekli a férfi anyagi helyzete ?

Figyelt kérdés
Miért nincs akkor nyilvánosan interneten, rádióban , tv reklámokban a ferfiak arcába nyomva “csóró vagy? Átlagos ? Nem lesz csaj!!!” 😀
2020. szept. 1. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Abbol a szempontbol erdekes csak nekem h ne en nekem keljen eltartani vagyis a sajat kiadasait tudja fedezni!


Az h ez mennyi az nem erdekel de en nem fogok eltartani egy pasit sem. (sajna volt aki ismerkedesnel felvetette h o szivesen lenne htb... Pasi letere! Na nem!

2020. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
A legszegényebb réteg szaporodik a legjobban, hülyeség, hogy nem lehet csajod, ha csóró vagy. Persze, nem ártana reális elvárásokat támasztanod, és olyan nővel beérned, aki veled is beéri.
2020. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Vannak kivételek, de sajnos általàban az alábbi logikát követik a nők, ami részben helyes.

csóró = lúzer

lúzer nem kell.

gazdag a saját keresetéből = életrevaló

gazdag apuci miatt = lúzer, de lehet eltekintenek ettől

lúzer nem kell.

26/F

2020. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, mit értesz ezalatt. Ha olyan nőt, akinek elég az, hogy a férfi képes önállóan eltartani magát, és el tudnak menni azért néha programokra úgy, hogy mindenki fizeti a saját részét(nem nyaralás Japánba, hanem néha egy színház/mozi/olcsóbb étterem, stb), akkor nem nehéz.

Ha arra gondolsz, hogy az sem érdekli, hogy a férfi közmunkás, 3x évesen is a szülei tartják el, stb., akkor már jóval nehezebb.

2020. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Én azt nem ertem, hogy a csóró csávók miert nem akarnak jobban keresni? Ha már dolgozol egy szemét helyen, félretehetnél magadnak pénzt.


Egy jó informatikusnak több százezres, bizonyos esetekben milliós fizetése is lehet.

2020. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Mármint félretehetnél pénzt a továbbtanulásra.
2020. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó. Nem akar és nem is tud mindenki informatikus meg mérnök lenni, vagy annak tanulni évekig. Imádom, mikor ezzel dobálóznak az emberek, hogy “akkor menj informatikusnak” és megoldódik az élet minden problémája :D.

Amúgy 24/N vagyok, és nekem is csak annyi volt mindig is az igényem ezen a téren, hogy:

-vagy dolgozzon valamit, (Mindegy mit) amiből fenntartja saját magát, és alap legyen a közös életre

-vagy tartson abba az irányba, hogy küzd, tanul a céljáért és lassan építgeti az életét, habár közben még eltartják, segítik otthonról.

-a munkanélküliség, csóróság pedig bárkivel előfordulhat átmenetileg (kivéve persze ha informatikus vagy 😂) amiért nem szabad lenézni senkit. De akinek tartósan mélyrepülésben az élete, lecsúszott, neadjisten alkesz is, kölcsön kéreget tőlem, na azt nem tolerálom.

2020. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
#7 jó látni hogy ilyen nők is vannak..
2020. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha én tanultam és megküzdöttem a diplomámért, hogy jól kereshessek, akkor olyan párt akarok magam mellé, aki szintén.

Nem azért van ennyi munka és energia a tanulmányaimban, hogy aztán lejjebb adjak a szintemből.

Stabil, anyagilag biztonságos, programokkal teli életet akarok magamnak és teszek is érte, nem kell mellém olyan ember, aki ezt elrontaná nekem.

Keress olyan lányt, aki veled egy anyagi szinten van vagy akit nem zavar, mert bizony vannak ilyenek, szerintem nem nehéz találni, én is ismerek ilyen csajokat.

De olyanok után nem kell loholni, akik megküzdöttek azért, hogy jobb életük legyen és aztán hisztizni, hogy nem húzhatod le a klotyón a terveiket.

2020. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

"Utolsó. Nem akar és nem is tud mindenki informatikus meg mérnök lenni, vagy annak tanulni évekig. Imádom, mikor ezzel dobálóznak az emberek, hogy “akkor menj informatikusnak” és megoldódik az élet minden problémája :D"


--------


Miért akkor hogyan kellene szerinted egy férfinak jómódúvá válnia, ha nem tanulással?


Na persze, lehet úgy is, hogy valaki gazdag nőket szed fel, akik szponzorálják, csakhát ahhoz jól kell tudni csajozni. A csóró pasik többégének meg ugye gondja van a tanulással.


Ha viszont nem csinál semmit, akkor bele kell törőni, hogy a lehetőségeihez képest dolgozik. És találjon nőt, ahogy tud, más kérdés, hogy azzal akit talál (ha talál) elegedett lesz-e?


Egy elit nőnek igenis vannak elvárasai, nem fog egy céltalan, gátlásos gyári munkásnak gyereket szülni. Arról ne is álmodjon senki.

2020. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!