Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a nők hipergámiájávasl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a nők hipergámiájávasl kardoskodik, az egészen pontosan hogyan gondolja azt, hogy a nők mindig maguknál jobbat választanak?

Figyelt kérdés

Én pl. nő vagyok, 7 éve kapcsolatban. A párom olyan, aki nekem maximálisan tetszik, nem kellett engednem sem a külsővel, sem a belsővel kapcsolatos igényeimből.

Volt még pár éve egy fiú haverom, akivel azóta megszakadt a kapcsolat, mert részegen ócsárolt. Eredetileg kedves volt, mindig barátságos volt velem, és mindig panaszkodott, hogy sosincs barátnője. Egyszer egy házibuliban kissé többet ivott a kelleténél, és akkor kibukott belőle, amit gondolt. Nyomatta a nőgyűlölő dumát, amit az oldalon is szoktak, hogy a nőknek elképesztő igényeik vannak és 0 önkritikájuk, a média így meg úgy kimosta az agyukat, és csak saját maguknál jobbal hajlandóak összejönni.

Nos, ekkor jött a legjobb rész: Rám is kivetítette ezt. Azzal jött, hogy ő bármikor elfogadna párnak, és annak ellenére, hogy egy szinten vagyunk, mégis a felém érzett érzelmei felérnek egy irracionális rajongással, annyira esélytelen. Mondom ember, párom van, erre kikelt magából, hogy ha ő nőben úgy nézne ki, mint én, akkor a pofájáról sülne le a bőr, ha olyan pasival lenne együtt, mint a párom, nekem is kimosta a média az agyam, és majd ha kidob, akkor majd megint azt hiszem, hogy nekem jár az olyan pasi, mint ő. Már dobált is egy összegyűrt szalvétát dühösen, hangját emelve, hogy fogjam fel, hogy középszerű vagyok.

Én el is hiszem, hogy valakinek az vagyok, na de mi van, ha a párom szerint meg nagyon jó nő vagyok, mert ízlés dolga?

És mi van, ha a párom meg más nőnek nem tetszik annyira, mint nekem?

Ki dönti el, kinek ki van a szintjén?

Erre azt mondta, hogy ha tényleg jó nő lennék, soha nem kapnék ilyet az arcomba, mint most tőle, mert egyértelmű lenne, hogy az vagyok.


(Számomra ez a srác a béka feneke alatt van, én pedig jó nőnek tartom magam, a párommal pedig szeretetre alapuló, egészséges kapcsolatban élek, szóval nem személyeskedő választ szeretnék, hanem általánosságban választ a kérdésre.)


2020. aug. 26. 15:31
1 2
 1/18 Lachesys ***** válasza:
81%
Ezeknek a jó nő az insta modell. A tobbi még csak maradék:D lelki sérültek, nem kell vele foglalkozni.
2020. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az insta modelleken belül is van 1000 féle nő. A másik meg, hogy szép kis összeállításokat látni, hogy hogyan csalnak a lehetetlen pózokkal, szögekkel, megvilágítással esetenként akár utómunkálattal is.

Csomó nő különb, szebb azok közül, akiket ők "maradéknak" sorolnak. :D

2020. aug. 26. 15:46
 3/18 Lachesys ***** válasza:
80%
Ja de amúgy a pasik ehhez vakok :) a natúr sminket hiszik sokan hogy az a sima fej. Ezek az insta csajok konturozzak a fejüket meg ja 500 képből kiválasztják azt ami a legelőnyösebb.. de a pasi meg a fejében kiegészíti hogy ennek ilyen shegge van még olyan melle. El vannak tevedve. De az ilyennel tényleg nem érdemes foglalkozni mert már a saját hulyesegeibe van belebolondulva.
2020. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

"Ki dönti el, kinek ki van a szintjén?"


Két ember + a külvilág, akikkel kapcsolatban vannak. És itt jön a társadalom komplexitása.


A legjobb kapcsolatok abból születnek (lottó ötös esélyek), amikor a két ember pont olyan téren passzol össze, ahol össze kell passzolni (közös ízlések kajában, filmekben, zenében, szórakozási formákban, hosszútávú elképzelésekben), olyan téren meg különbözőségük miatt illenek össze, ahol meg ez az előnyös (egyik szeret takarítani, a másik pénzt keresni és imádja a munkáját, egyik ezermester a másik egy villanykörtét nem tud becsavarni, ezért felnéz rá, stb.)


És ez a külsőre is adott. Egy olyan nőnek, aki a társadalom szemében 10/10-es simán tetszhet egy duci vagy gizda srác is, aki amúgy a 3/10-es nőnek még akkor sem kéne, pénzért sem, ha az adott 3/10-es nő prostituáltként dolgozna.


A probléma annyi, hogy mivel a KÜLVILÁG számára ő szebb, ezért rengeteg pozitív visszajelzést kap és minimális negatívat. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor adott egy olyan ember, aki nagyon tud ragaszkodni a tárgyakhoz és még a régi Nokia 3310-esét is a fiók mélyén őrzi és mivel világsztár mindent megkaphat ingyen a szponzoroktól, sokszor még fizetnek is érte, hogy villogjon a Ferrariban meg a Rolex órával a karján, de neki még mindig az a régi műanyag Q&Q óra a szíve csücske, amivel annyi jó élményt megélt.


Csak a kapcsolat hossza magában kódolja a hullámvölgyeket és mikor épp egy ilyen hullámvölgy időszakában jelenik meg egy megnyerő szponzor, aki azt mondja, hogy itt van havi félmillió csak hordd a Rolexet és postolj róla az instán, akkor - főleg ha még az alkohol is rontotta az értékítéletet - felveszed a Rolexet a karodra és elfogadod az egyezséget. Utána meg már hiába veszed le magadról másnap, mocskosnak fogod érezni magad, amiért eladtad a lelkedet. A Q&Q órát visszateszed, de már az sem az igazi, megízlelted a Rolex ízét. Pont akkor kerülsz lelki dilemmába és vívódásba, amikor a másiknak vérig sértetted az érzéseit, eltávolodtál tőle és kódolva van a szakítás. A Rolex ügynök pedig csak erre vár, hogy teljesen az övé legyél. Ha ez megtörtént, utána már 50 ezret kapsz csak félmillió helyett, érd be ennyivel, hiszen ő került alkupozícióba, megszerzett magának a beetetéssel.


A srác reakciója és az, hogy megsértődtél rajta pedig épp ebből adódik, hogy a férfiak racionálisan értékelik önmagukat is és a nőket is, ezért sokkal kisebb a szórás, míg a nők érzelmileg kötődnek mindenhez.


A nők többsége telefont is úgy választ, hogy "Az tetszik, az meg nem tetszik." a férfiak műszaki adatok alapján.


Kocsit is szintén.


De ettől még nem minden ember félmilliós csúcsmodell telefonokkal szaladgál és Bugattival vagy Teslával.


És megkockáztatom, néhány ember még egy 20 éves Suzukiban is boldog, mert optimista szemléletű.


De a nő az érzelmi szemlélete miatt azt akarja, hogy a férfi azt hazudja neki, hogy őt Bugattinak látja, hisz a szerelem elvakítja, miközben a csaj is tudja magáról, hogy ő csak egy 20 éves Suzuki.


A férfi az irracionalitást nem érti, hogy miért akarja ezt hinni a nő magáról, a nő pedig azt nem érti, hogy a férfi hogyan szerethet őszintén egy 20 éves Suzukit és attól retteg, hogy nehogy hozzávágjanak egy 10 éves Suzukit, amire lecseréli őt.

2020. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Lachesys ***** válasza:
92%

Utolsó, de itt simán lehet hogy a pasi tok irreálisan ítélte meg a dolgot. Ha egy nőnek sem kell, nem gondolod, hogy ő lőtte be a saját szintjét rosszul?


Én tudom magamról hogy nagyjából átlagos vagyok, de tök máshogy látom ezt a külső kérdést. Aki külső szemmel átlagos az nekem marhára bejöhet és láthatom bugattinak. Nem érdekel hogy a világnak suzuki.

2020. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szigorúan a racionalitás talaján maradva, nem tudom, miért lenne egy szinten velem, egy gyerekes, golyófejű, enyhén túlsúlyos, munkahelyén kissé szerencsétlen srác, mikor én sportolok, kerek fenekem, feszes, viszonylag nagy mellem van, hosszú, dús hajam, és mondjuk az emberek 70-80%-a szerint szép arcom (tény, hogy nem vagyok babaarcú, van egy karaktere a fejemnek, de sokaknak pont ez jön be), és fiatalabbnak nézek ki a koromnál kb. 5-8 évvel, mellé határozott vagyok, halad a karrierem, és én adtam olyan alapvető normákkal kapcsolatban tanácsot a srácnak, amiket én 20 évesen sajátítottam el. És ezeket nem én találom ki, hanem nagyon sok visszajelzésből tudom.
2020. aug. 26. 16:06
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

.....es melle szereny is vagy, tovabba nem irsz ki provokativ kerdeseket a GYK-ra.


Ha a sztori tenyleg igaz (bar erosen ketlem), a srac nagyon kezdo es/vagy low level incel. Eleve novel nem baratkozunk, nem folytatunk mely lelki diskurzust. Csak az alapveto emberi tiszteletet adjuk meg, ami mindenkinek kijar.


"ő bármikor elfogadna párnak"


Pffff, az ellent nem visszuk haza!


De ha szerinted a srac a "beka feneke alatt van", akkor minek resze az eletednek? Valszeg van vmi skillje, amit kiaknazol a sajat hasznodra, es emiatt megsincs a beka feneke alatt, max te a kerek valagaddal :)

2020. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"a srac nagyon kezdo es/vagy low level incel"


Efelől semmi kétség, általában a kérdésben megfogalmazott hozzáállást low level incel-ektől szoktam hallani, pontosan.


Szerény nem vagyok, sokáig önbizalomhiányos voltam, mostanra pedig kedvelem már magam, és sokat tettem, hogy így legyen.


Hát, én nem akarok barátkozni egy pasival sem, pont azért, mert megtapasztaltam, hogy részükről általában nem őszinte.

Elég, ha a párotokkal folytattok mély lelki diskurzust.


Férfiként van a béka feneke alatt (számomra legalábbis), haverként kedveltem egy ideig, mert kedves volt, és lehetett azért beszélgetni vele. Szerintem világosan leírtam, hogy már nem része az életemnek, mivel a húzása után megszakadt vele a kapcsolat. Hiába próbálsz vergődni.

2020. aug. 26. 16:36
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Akkor azt tanacsolom a volt haverodnak, hogy ontelt ribik helyett inkabb idosebb incelekkel haverkodjon, mert - bar jokat mondott - a megfogalmazodott gondolatait at kellene ultetnie a cselekvesi mechanizmusaba.


36F (nem low level) incel

2020. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Édesanyád r.ibanc, azért projektálod ezt random emberekre? :) Nem csoda, hogy incel vagy, ráadásul high level. :P


Komoly kérdés: Mi a probléma azzal, ha valaki fejleszti magát, és tudja a saját előnyeit, hátrányait, és nem merítkezik önutálatba, hanem tiszteli magát? Csak mert rendszeres ez is, főleg a neten.

Ha valaki szépnek, értelmesnek meri tartani magát, vagy büszke arra, amit elért, akkor egyből büdös ribi/öntelt f.asz, és valójában egy utolsó senki.

Akkor az az értékes és a jó arc, aki örökké önbizalomhiányos, szorongó, irracionálisan szerénykedő?

2020. aug. 26. 16:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!