Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a nők hipergámiájávasl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a nők hipergámiájávasl kardoskodik, az egészen pontosan hogyan gondolja azt, hogy a nők mindig maguknál jobbat választanak?

Figyelt kérdés

Én pl. nő vagyok, 7 éve kapcsolatban. A párom olyan, aki nekem maximálisan tetszik, nem kellett engednem sem a külsővel, sem a belsővel kapcsolatos igényeimből.

Volt még pár éve egy fiú haverom, akivel azóta megszakadt a kapcsolat, mert részegen ócsárolt. Eredetileg kedves volt, mindig barátságos volt velem, és mindig panaszkodott, hogy sosincs barátnője. Egyszer egy házibuliban kissé többet ivott a kelleténél, és akkor kibukott belőle, amit gondolt. Nyomatta a nőgyűlölő dumát, amit az oldalon is szoktak, hogy a nőknek elképesztő igényeik vannak és 0 önkritikájuk, a média így meg úgy kimosta az agyukat, és csak saját maguknál jobbal hajlandóak összejönni.

Nos, ekkor jött a legjobb rész: Rám is kivetítette ezt. Azzal jött, hogy ő bármikor elfogadna párnak, és annak ellenére, hogy egy szinten vagyunk, mégis a felém érzett érzelmei felérnek egy irracionális rajongással, annyira esélytelen. Mondom ember, párom van, erre kikelt magából, hogy ha ő nőben úgy nézne ki, mint én, akkor a pofájáról sülne le a bőr, ha olyan pasival lenne együtt, mint a párom, nekem is kimosta a média az agyam, és majd ha kidob, akkor majd megint azt hiszem, hogy nekem jár az olyan pasi, mint ő. Már dobált is egy összegyűrt szalvétát dühösen, hangját emelve, hogy fogjam fel, hogy középszerű vagyok.

Én el is hiszem, hogy valakinek az vagyok, na de mi van, ha a párom szerint meg nagyon jó nő vagyok, mert ízlés dolga?

És mi van, ha a párom meg más nőnek nem tetszik annyira, mint nekem?

Ki dönti el, kinek ki van a szintjén?

Erre azt mondta, hogy ha tényleg jó nő lennék, soha nem kapnék ilyet az arcomba, mint most tőle, mert egyértelmű lenne, hogy az vagyok.


(Számomra ez a srác a béka feneke alatt van, én pedig jó nőnek tartom magam, a párommal pedig szeretetre alapuló, egészséges kapcsolatban élek, szóval nem személyeskedő választ szeretnék, hanem általánosságban választ a kérdésre.)


2020. aug. 26. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

"Ha egy nőnek sem kell, nem gondolod, hogy ő lőtte be a saját szintjét rosszul?"


Ez nem ilyen egyszerű. Az 50 éves kor alatti korosztályban FÉRFITÖBBLET van. Bővebb infó ha nem hiszed el: [link]


Szóval egy tökéletes világban, ahol mindenki szintjén lévő párt talál is durván 90-100 EZER férfi kell, hogy pár nélkül maradjon. Érted? A 18-45 közötti korosztályt vizsgáltam. És ez csak Magyarország. Több nő talál külföldi párt magának, mint ahány férfi szintén külföldi párt. Ez is a hipergámia miatt van, egy gazdag svájci férfinél elég beugró, ha a csóró Orosházán született nő elvégez egy gazdasági fősulit meg felsőfokon beszél németül (és persze jól néz ki), már párjául választhatja és egyengetheti az útját, ha amúgy passzolnak.


Ez fordítva még akkor is esélytelen, ha a lány egy családi házban él Budán, te meg egy panelben a Havannán. És ne gyere most a kiragadott ritkaságokkal, mikor a tanyasi fiú összejön az orvos csajjal, mert egy ilyen esetre még országon belül is jut legalább 5-6 olyan, amikor az orvos férfi jön össze az ápolónővel vagy az ügyvéd a titkárnőjével vagy az üzletember a SPAR pénztárossal.


Tehát! Férfiként nem elég, hogy többen vagyunk és MATEMATIKAILAG van 90-100 ezer olyan férfi, akinek törvényszerűen szinglinek kell lennie (most hanyagoljuk az afrikai meg orosz importfeleségeket, az is csak a gazdagok kiváltsága).


Még hozzá jön egy bizonyos mennyiségű életvitelszerűen szingli nő, aki inkább néha összejön 1-1 buliban 1-1 jó pasival vagy randizik valami nagyon sok feltételnek megfelelő férfival, akivel sokszor nem lesz folytatás mert kiderül, hogy házas és csak szeretőt akar vagy csak szexelni, a rájuk jutó férfiak tovább növelik ezt a 90-100 ezres létszámot. Még úgy is, hogy vannak férfiak is, akik nem akarnak egyáltalán párt, aszexuálisak és csak kockulnak otthon a gép előtt vagy melegek.


Hiszen azt hiszem abban is egyetérthetünk, hogy

1. Több leszbikus és biszex lány van, mint meleg és biszex férfi.

2. Több leszbikus és biszex lány él azonos neművel PÁRkapcsolatban, mint meleg és biszex férfi.

3. Több olyan nő van, aki inkább otthon kínlódik a vibrátorral vagy alkalmi kapcsolatokban összejön olyanokkal, akiknek lehet, hogy aznap este ő a második és/vagy házas csak simán jó pasi, mint ahány férfi ugyanezt SAJÁT választásból teszi, nem kínszenvedésként éli meg.


A kérdező jellemzéséből kiindulva: "Szigorúan a racionalitás talaján maradva, nem tudom, miért lenne egy szinten velem, egy gyerekes, golyófejű, enyhén túlsúlyos, munkahelyén kissé szerencsétlen srác"


neki lehet, hogy tényleg nem a szintje, csak blöffölt egyet, mint a pókerben szokás (vagy a kérdezőnek szállt el az egója a korábbi önbizalomhiányt túlkompenzálva és most nagyon jó nőnek tartja magát, pedig átlagos, ezt nem tudhatjuk önbevallásból).


De ez nem is számít, hiszen amíg Lang Györgyi külsejű nő simán hamarabb talál magának párt (nyilván a szintjén belül vagy szintje FÖLÖTT szexpartnert) csak hercegnői önérzetből ha így néz ki, akkor inkább egyedül marad, addig férfiként szexpartnert csak MAGASAN szinted alatt kaphatsz, ismerkedős lányt, aki talán (de csak talán) a párod lesz, azt szinteden belül is, de neked kell előre beletenned rengeteg mindent a kapcsolatba. Randik, meghívások, reprezentálnod kell önmagad, úgy érzed magad, mint egy állásinterjún, hogy megfelelsz-e a kényes ízlésének és akkor talán (ha közben nem randizik még 3 másikkal és nem csetel 15 további jelölttel) elnyered a kegyeit, mint a mesében...


És már csak azért is szintje fölött vagy, mert ez a fentebb említett férfitöbblet mennyiség alattad van, hiszen akiknek nem jutott nő, neked meg legalább egy Lang Györgyi külsejű ott van.

2020. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Lachesys ***** válasza:
64%

Figyelj, én elhiszem H nehéz férfinak lenni, de nőnek sem könnyű hidd el. Ha szép vagy, az a baj, ha csúf akkor az :) én irigylem azokat a szép csajokat akik érzelem nélkül odaadják magukat mindenféle pénzes alaknak aki iránt semmilyen szerelmet nem éreznek. És őszintén, átlagos lányként nekem nem kéne olyan férfi, akinek mindegy az egész érzelmi rész kb ha top a csaj. Nekem annyira .... Nem is tudom, kiábrándító a te és hozzád hasonló gyikesek hozzaallasa a társkereséshez, ...sosem lesztek boldogok. Míg tegnap egy tenyleg nem túl előnyös férfi szomszédom jött szembe a feleségével és kislányával, a feleség egész szép, és látszott a manuson hogy az a fajta akihez vonzódnak az emberek. Nem a nők hanem úgy anblokk az emberek, tudod van ez a fajta vidám, kellemes kisugárzás.

Nőként pedig leszarom ha a pasi Brad Pitt ha nincs közös érdeklődési korunk, vagy ha pénzes... Van lakásom, munkám, jól tudom érezni magam a balatonon is, nem az instant élek. De nem is kéne olyan pasi, aki "beéri" velem, de közben az instas lányok képeire csorgatja a nyalat. Ti meg ilyenek vagytok.

2020. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Lachesys ***** válasza:
100%
NEM irigylem azt akartam irni
2020. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

" a nők hipergámiája"


A legtöbb férfi futva menekül a náluk sikeresebb nők elől.

2020. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csak épp a kérdésre nem jön válasz: Ki a jó fene dönti azt el így általánosságban, hogy ki kinek a szintje? :D
2020. aug. 26. 18:28
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Egy nő mindig maga fölé választ párt.
2020. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

"Ha valaki szépnek, értelmesnek meri tartani magát, vagy büszke arra, amit elért, akkor egyből büdös ribi/öntelt f.asz, és valójában egy utolsó senki.


Akkor az az értékes és a jó arc, aki örökké önbizalomhiányos, szorongó, irracionálisan szerénykedő?"


Az az ertekes, aki emellett nem felejtette el, hogy honnan indult. Alazatos (de nem meghunyaszkodo!), onfelaldozo (de nem onfelado!).


De innen latszik, hogy az egod csak fel van fujva, mint egy lufi, ha tenyleg joban lennel magaddal, nem nyomnad ezt a sodert, hiszen evekkel ezelotti tortenetrol van szo. Tehat meg evek utan is benned a tuske :)


A srac jo munkat vegzett amugy 👏👏👏👏


36F incel

2020. aug. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnállak, amiért ennyire beteg vagy fejben.
2020. aug. 28. 13:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!