Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van számontartva úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van számontartva úgy a puncs, ahol csak könnyűvérű vagy testükből élő lányok vannak?

Figyelt kérdés
Regisztráltam pár napja, mert a Tindert már meguntam. Kizárólag tartós kapcsolat céljából, van munkám, így nem is az anyagiak számítanak. Egyszámjegyű férfival létesítettem szexuális kapcsolatot 27 évem alatt. Eddig teljesen pozitív tapasztalataim vannak, több férfival beszélgetek, mindannyian kapcsolatot keresnek.

2020. aug. 7. 17:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csendben vagy a hétvége óta. Átmentek vajon a delikvensek a teszten? :D
2020. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Biztos belefáradt a sok értetlen emberbe 😂
2020. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már jobb helyen próbálkozik megtalálni az igazit és kiállt a 4-esre.
2020. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Tuti azt is ki tudná magyarázni, ott ő miért nem k.vaként ácsorog 😂
2020. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Jól alakultak a találkozók, abszolút pozitív csalódást okoztak. Egyikük sem az általatok bőszen ecsetelt fizetős lányt keresi, mindkettejükkel fogok még találkozni. A hallgatásom oka egy váratlan mininyaralás a legjobb barátnőmmel.
2020. aug. 13. 13:07
 46/50 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező akármilyen volt a találkozásod, hülye vagy, ha nem értetted meg, hogy a puncs, az fizetős lányok oldala. Ha te nem fizetősként oda mész, az attól fizetősök oldala marad. Ha ezt nem fogod fel, márpedig oldalakon át írtam neked, és nem esett le, baj van.
2020. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Felfogtam az írásod lényegét, de én pont arra az 5%-ra vagy még kevesebbre utaztam, aki nem fizetős lányt keres ott és úgy néz ki, hogy találtam is ilyeneket.
2020. aug. 13. 19:32
 48/50 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted mit lehet keresni ott az a cél, hogy összehozzák a fiuzetős nőt és a pasit aki fizet, 99% fizetős lányt keres. Lehet, hogy azok a pasik is, csak hazudnak neked!
2020. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Én már értem a logikát. A kérdező nagyban játszik, neki ezek szerint nagyon fontos, hogy pénzes legyen a barátja, vagy a majdani vőlegénye, akivel elköteleződik, ezért ez az oldal egy jó szűrő ilyen szempontból.
2020. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Azért ezt nézd meg előtte szerintem. : [link]

Tanulságos....

2020. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!