Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van számontartva úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van számontartva úgy a puncs, ahol csak könnyűvérű vagy testükből élő lányok vannak?

Figyelt kérdés
Regisztráltam pár napja, mert a Tindert már meguntam. Kizárólag tartós kapcsolat céljából, van munkám, így nem is az anyagiak számítanak. Egyszámjegyű férfival létesítettem szexuális kapcsolatot 27 évem alatt. Eddig teljesen pozitív tapasztalataim vannak, több férfival beszélgetek, mindannyian kapcsolatot keresnek.

2020. aug. 7. 17:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Szóval pár nap beszélgetés után te eldöntötted, hogy ők kapcsolatot keresnek, mert ők azt mondták. Mondani bármit lehet, már bocsi.
2020. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a puncson pénzért vállalnak kapcsolatot. Semmi okunk nicnsen azt hinni, hogy a puncson szende szüzek vannak. Arra, hogy a testükből élő nők, minden okunk megvan. Szerinted minek higgyük azt az oldalt, ami sugarbaby sugardaddy társkereső? Kérdezném, válaszolj pls.
2020. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy olyan helyen, ahol fizetni kell a nőnek, találnak egy ingyen nőt, szerinted akkor nem azt mondják amit hallani akarsz?
2020. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Még egyszer leírom, hogy nem látom a többi fenn lévő nőt, így nem ismerem az ő hozzáállásukat a férfiak pénzéhez, csak azt látom,amiket írtok itt, de nem tudom, hogy ez valós, saját tapasztalat vagy csak hallomás. Én mindig őszinte vagyok mindenkivel, ha valaki csak azért mondja azt,amit hallani (pontosabban olvasni) szeretnék, az személyes találkozásnál úgyis ki fog derülni. Senkivel nem fogok egy találkozó után szexelni, nekem ilyesmihez több idő kell, szükségem van arra, hogy megismerjem a másikat.
2020. aug. 8. 08:21
 35/50 anonim ***** válasza:
62%
Nem fogod fel azzal a lepkefingnyi agyaddal, hogy rossz oldalra regisztráltál? Sok lány, a rosszlányok.hu-n is fenn van onnan , szerinted mégis milyen társkereső az?
2020. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
82%
🤦‍♀️😅
2020. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy vannak fenn olyanok is, de ez nem akadálya annak, hogy találjak ott egy olyan férfit, aki nem olyan lányt keres, hanem normális kapcsolatot. Ha kiderül a hétvégi randin, hogy hazudtak nekem a delikvensek, akkor le fogom vonni a megfelelő kozekvenciát, nevezetesen, hogy ismerkedésre nem jó az oldal és törölni fogom a regiszrációmat.
2020. aug. 8. 09:05
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Bármi megtörténhet, akár gyerek, házasság is. Csak arra reagáltak a válaszadók, hogy te rácsodálkozol, hogy az az oldal miért van úgy elkönyvelve, ahogy van. Az USA-ban már nagyon régóta működik ez az oldal, ott is kifejezetten ezért működik. Nem véletlen, hogy anyagiakra van kihegyezve. Egy normális társkeresésnel maximum munkakör, hogy az érdeklődési kör egyezik e. Itt viszont konkrétan meghatározzák, hogy milyen juttatást vársz a szolgálataidért. És te nem érted, hogy miért úgy könyvelik el. Mert normális nő olyen helyre nem regisztrál fel, ahol beárazza magát. Konlrétan te nem adod magad drágán, de attól még aki rádírt, azért regisztrált, mert pénzért akart társaságot venni, vagy azért, mert nyomi vagy csládja van és ideje nincs, vagy pedig olyan a munkája, hogy nem ér rá. Szerinted milyen normális pali fog komolyan venni egy olyan nőt, aki bejelöli, hogy mennyi az ára?
2020. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom, egy elvileg felnőtt, 27 éves nőnek próbálják 4 oldal óta elmagyarázni, hogy vigyázzon, mert éppen egy burkolt prostitúciót alkalmazó oldalon próbál társat keresni (nem mellesleg sokaknak felesége is van ott).

Ő meg csak hajtja az igazát, mert hát beleírták az áfsz jogi maszlagba, hogy áááá ez nem prosti oldal, az illegális lenneeee.

Mindig azt hiszem, hogy ennél hülyébb emberek nem tévedhetnek a GYIK-re, de csalódnom kell.

2020. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te komolyan ilyen hülye vagy? Mit nem értesz rajta, hogy azon az oldalon ku.rvák.at keresnek? Miért? Mert arra való! Ezt nem bírod megérteni, napokig kell magyarázni, te akkor sem érted meg. Azért jött létre az oldal! Mit nem lehet ezen felfogni? Nem kell levonni semmit! Az oldal arra jött létre, hogy prostikat keressenek, hiába használsz itt ilyen bonyolult szavakat nekünk, ha ezt se érted meg! Mégis mit kéne keresniük egy olyan oldalon, ami erre való? Erre a célra jött létre az oldal, nem menyasszonykereső ez! Ennek egy célja van, pénzért járni = kur.válkodni! Ezen mi nem világos neked? Melyik betű?
2020. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!