Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van számontartva úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van számontartva úgy a puncs, ahol csak könnyűvérű vagy testükből élő lányok vannak?

Figyelt kérdés
Regisztráltam pár napja, mert a Tindert már meguntam. Kizárólag tartós kapcsolat céljából, van munkám, így nem is az anyagiak számítanak. Egyszámjegyű férfival létesítettem szexuális kapcsolatot 27 évem alatt. Eddig teljesen pozitív tapasztalataim vannak, több férfival beszélgetek, mindannyian kapcsolatot keresnek.

2020. aug. 7. 17:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező mégis mi a büdös fenét higgyenek egy olyan nőről, aki pénzért kerül egy kapcsolatba? Fogtündér?
2020. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező az, hogy a férfiak milyenek, az más kérdés. Ha pénzért kapcsolatba állsz, kurv.a vagy. Ha okos a férfi ha nem. Ennyi!
2020. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Teljesen hétköznapi kapcsolatot szeretnék, nem eltartót vagy támogatót, de ugy gondolom ez az eddig írtak alapján világos.
2020. aug. 7. 19:14
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
13. Oké, hogy azt akarsz, de te puncs-ról beszéltél, kérdező! Ez olyan, mintha én azt mondanám, hogy felmentem a rosszlányok.hu-ra, mert romantikus kapcsolatot akarok.
2020. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy mit akarsz ,a puncs arra van kitalálva, hogy valaki eltartót keressen. Úgy gondolom, hogy ez is világos.
2020. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit tudok írni, hogy ég és föld a 2 oldal. A puncson nem látsz meztelen férfiakat és szolgáltatásokat sem. Maga a Puncs Ászf-je fogalmaz úgy, hogy társkereső és kapcsolatépítő szolgáltatás.
2020. aug. 7. 19:25
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert nem akarják odaírni, hogy az a nő aki oda felmegy eltartót keres. A rosszlanyokra is az van írva, hogy szexpartnerkereső, attól még az egy kur.va kereső. Mi a büdös fene nem érthető azon, hogy ha normálisabbak a pasik attól még a lányok kur.vák? Ha a létező legértelmesebb pasinak leszel a kur.vája attól te nem vagy kevésbé az.
2020. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Most te jöttél ide reklámozni a puncs-ot? Ha tetszik, akkor használd, senkit nem érdekel.

Voltam fent férfiként, ismerkedési céllal. Aztán ha a nők megmutatták a nem publikus képeiket, a 90 % meztelen volt. És egy csomó nő igenis átregisztrál a rosszlányokról a puncs-ra, futottam már bele olyanba, aki mindkettőn fent van, és szolgáltatást nyújt.

A férfiak regje meg adatlapja nagy része átverés. Bekamuzzák, hogy milliomosok pár ingyen punci meg találka reményében.

Szerinted egy valóban milliomos fas.zinkak szüksége van rá, hogy ilyen oldalon szedjen fel nőket, pénzért cserébe, amikor valódi luxuskur.vákat is rendelhet, ha épp nincs senkije? Álmodozz csak!

2020. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi nem világos azon, hogyha a pasi értelmesebb, attól a nő még kur.va?
2020. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi klassz pasi van ott akkor nem tudom mi egyáltalán a kérdés?

Ha téged nem zavar, hogy a többségük nős családos férfi aki egy kis diszkrét szórakozasra vágyik, aki ezért anyagilag támogat fiatal lányokat, akkor hajrá.

2020. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!