Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit tartanátok könnyűvérűnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit tartanátok könnyűvérűnek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinek milyen elképzelés él erről a fejében.
2020. máj. 17. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Aki sűrűn szereti váltogatni a farkakat.
2020. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az, hogy valakinek sok szexuális partnere van még nem könnyűvérűség. Hogyha ezek olyan férfiak akik nem csak egy ostoba ürítőzsáknak nézik akkor hajrá, tök jó. Simán lehet úgy alkalmizni, hogy amúgy megvan a kölcsönös tisztelet, emberileg megfelelően állnak egymáshoz. És persze megfelelően védekezik. Persze ehhez az is kell, hogy megfelelően válogasson, ne legyen mindegy neki, hogy kivel fekszik le. Úgy fekszik le valakivel, hogy legalább normálisan elbeszélgettek előtte stb.

Nekem a könnyűvérű inkább ez, amikor tök mindegy neki csak fsz legyen. Amikor nem érdekli, hogy a másik szarba se nézni, nem érdekli, hogy totál lúzer a pasi, hogy nulla tiszteletet mutat felé stb. Lefekszik bárkivel aki ráír, hogy sziamizu vagy megdícséri a haját.

Szerintem semmi baj nincs azzal ha valakinek sok alkalmi partnere van, ez alapjában véve nem könnyűvérűség ha normálisan válogat és legalább a kölcsönös tisztelet megvan közöttük.

2020. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szituációfüggő. Teljesen más, ha 6 hapsija volt egy nőnek, mindegyikkel 1 évnél hosszabb, tartós kapcsolatban volt, vagy ha 6 hapsija volt, de 2 hónap alatt. Nem a konkrét szám a lényeg, hanem a körülmények. Erkölcs, értékrend alapján mondjuk valakire, hogy könnyűvérű.
2020. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Aki válogatás nélkül martogatja a farkát mindenkibe.
2020. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Múlt századi kifejezés, erős nőgyűlölő felhanggal, ideje lenne végre kiiktatni a szótárból.
2020. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Aki belemegy egy szexkapcsolatba.

Az nem érdekel, hogy hány párja volt és hogyan élte ki a szexualitását, amíg az nem csak testiségről szólt.

2020. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2essel és az 5össel tudok egyetérteni. A 6os válasza viszont nagyon gáz, örülök, hogy nincsenek ilyen maradiak az ismerőseim között. (Mondom ezt úgy, hogy férfi vagyok mielőtt még lekrváznál)
2020. máj. 17. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!