Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van számontartva úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van számontartva úgy a puncs, ahol csak könnyűvérű vagy testükből élő lányok vannak?

Figyelt kérdés
Regisztráltam pár napja, mert a Tindert már meguntam. Kizárólag tartós kapcsolat céljából, van munkám, így nem is az anyagiak számítanak. Egyszámjegyű férfival létesítettem szexuális kapcsolatot 27 évem alatt. Eddig teljesen pozitív tapasztalataim vannak, több férfival beszélgetek, mindannyian kapcsolatot keresnek.

2020. aug. 7. 17:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Szexpartnerkereső és társkereső nagyon nem azonos. Lehet, hogy vannak fenn olyan lányok, de biztosan vannak ilyenek is, mint én, akiknek tartós, anyagiaktól mentes párkapcsolat kialakítása a célja. Nem reklámozom, nekem eddig ez a társkereső tetszik legjobban. 2 db nem publikus képem van, egyiken sem vagyok meztelen, szerintem bizonyos intelligenciaszint felett ilyet eszébe nem jut az embernek kitenni. Írtak rám férfiak olyan szöveggel, hogy mikor induljunk Bora Borára vagy milyen nagyobb értékű ajándékot hozzanak az első randira, ilyen üzeneteket figyelmen kívül hagyom szándékosan, de vannak fenn normálisak is.
2020. aug. 7. 19:37
 22/50 A kérdező kommentje:
Korombeliekkel ismerkedem (maximum 5 évvel legyen idősebb nálam) csak és a meglévő kapcsolat vagy házasság kizáró ok.
2020. aug. 7. 19:38
 23/50 anonim ***** válasza:

Továbbra se értem, mi a kérdés! Neked bejön, ennyi. Neked ilyen tapasztalataid vannak, másnak meg nem. Kit akarsz meggyőzni?

Ez olyan mintha leírtam volna, hogy vettem a tescoba pattogatott kukoricát, nekem ez bejött.

2020. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

És hiába háborogsz itt, az "alap" profilja a Puncs-nak, hogy szexért (társaságért) cserébe keresnek a nők jó anyagi helyzetű férfiakat támogatás céljából.

Minden erre irányul, az adatlap kitöltése, a profil, a szűrési lehetőségek, ha jobban megnézted volna.

Az, hogy te azt normál társkeresőnek használod, a te dolgod!

2020. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha meg kell adnod, hogy mennyi pénzért akarsz kapcsolatot, akkor komolyan azokat a nőnket mi a jó fenének tartsuk? Miből élnek akkor azok a lányok, akik pénzért vannak kapcsolatban? Programozásból? vagy mi a fenéből ha nem a testükből? Tudsz bármi más okot? Tök mindegy milyenek a pasik, aki pénzért megy bele a kapcsolatba az kur.va és kész. Az az oldal meg erre való. Ha neked megvan az a bizonyos intelligencia szinted (nincs meg), akkor mit nem értesz ezen? Majd kiderül kérdező, hogy a pasi mikor, hogy mennyiért akar kúrogatni és meglátod. Ha az oldal arra való, hogy te eltartót keress, akkor te kurv.a vagy, a pasi meg kurv.át keres. Ha te nem olyat keresel, attól az az oldal arra való. Ha tényleg megvan az az intelligencia szinted, akkor remélem ezt megérted.
2020. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Az valóban negatívum, hogy nagyon sok jövedelemre irányuló szűrő van. Pont az általad említettnél gondolkoztam, hogy mit jelöljek be a megegyezés kérdését vagy a minimálisat, végül inkább az utóbbira esett a választasom, de nagyon hiányolom a semennyit opciót a lehetőségek közül. Mindenesetre chaten tisztáztam ezt minden beszélgetőpartneremmel, fekete-fehéren megírtam, hogy anyagiaktól mentes, tartós, komoly kapcsolatot keresek. Legtöbben megdöbbentek, hogy mennyire értelmes, normális értékrenddel rendelkező nő vagyok. Nyilvános helyen találkozom 2 emberrel a hétvégén, majd meglátjuk, hogy a találkozó után is ezt fogom-e gondolni.
2020. aug. 7. 20:05
 27/50 anonim ***** válasza:
88%
Drága kérdező. Az az oldal alapból nem való komoly kapcsolatra. Megdöbbennek, hogy milyen normális vagy, mert kurv.ának valók közé regisztráltál. Mi nem világos neked azon, hogy az az oldal arra való, hogy pénzért menny kapcsolatba? Szerinted a férfiak anyagiaktól mentes kapcsolatot keresnek ott? Normális értékrendű vagy és a puncson akarsz komoly kapcsolatot? Ez a mondat logikailag hibás de nagyon. Ha a minimálisat jelölted be az nem változtad azon, hogy hol vagy. Te komolyan nem érted meg, hogy kur.vák közé regisztráltál ahol azokat keresik? Ha normális az értékrended, akkor nem oda vagy való. Bár, ha ezt nem érted meg, akkor talán nem is vagy olyan okos.
2020. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
49%
te hülye vagy. ott minden pasi ribit keres, végre örülnek hogy kapnak egy ingyen puncit. Egyik se fog belédszeretni.
2020. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, te nagyon távol állsz az értelmestől meg az intelligenstől. Talán inkább azon lepődtek meg, hogy egy ingyennő a sok "pénzes" között. 😂
2020. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány hivatásos és úgy regisztrált fel, vannak, akik nem, de azok is eltartót keresnek. Oda, a pasik azért regisztrálnak, mert pénzért, fiatal szép lányokat tudnak venni. Te pedig a nagy intelligens fejeddel beregisztráltál ingyen k.rvának, persze, hogy normálisak veled. Nem útszéli lányokra vadásznak, annál igényesebbek, valószínűleg tanultabbak és pénzesebbek. De könyörgőm, pénzért akarnak nőt szerezni, azért regisztráltak és, ha te nem ingyen adnád magad, még valamit fizetnének is. Ezek neked az intelligens férfiak.
2020. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!