Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van számontartva úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van számontartva úgy a puncs, ahol csak könnyűvérű vagy testükből élő lányok vannak?

Figyelt kérdés
Regisztráltam pár napja, mert a Tindert már meguntam. Kizárólag tartós kapcsolat céljából, van munkám, így nem is az anyagiak számítanak. Egyszámjegyű férfival létesítettem szexuális kapcsolatot 27 évem alatt. Eddig teljesen pozitív tapasztalataim vannak, több férfival beszélgetek, mindannyian kapcsolatot keresnek.

2020. aug. 7. 17:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Oké.
2020. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
98%
Ez olyan, mintha a börtönben az egyetlen figura aki csak hóvirágszedésért került be mérgelődne, hogy miért van ilyen rossz híre a börtönben lévőknek, hiszem ő is csak azért van ott, mert virágokat szedett.
2020. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem, elsősorban olyanoktól, akik szintén fenn vannak az oldalon. Én nem látom a többi nőt, nem tudom milyenek, lehet, hogy vannak fenn olyanok is, de nem értrm miért kell mindenkit egy kalap alá venni.
2020. aug. 7. 17:20
 4/50 anonim ***** válasza:
98%
A Puncs az nem társkereső! Az nyíltan arról szól, hogy (elsősorban) a nők eltartókat keresnek, akik anyagilag támogatják őket És cserébe ugye tudjuk mit adnak 99 %-ban)! Nem véletlen kell megjelölni, hogy mennyi a keresete az uraknak.
2020. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Azért nincs rossz tapasztalatod mert tapasztalatlan vagy, egy db. férfivel volt viszonyod. A Puncs pedig nem szerelemkereső oldal hanem anyagi ellenszolgáltatásról szól a szexért, azt pedig ne feledd, hogy az elején mndenki jó fej amíg barátkoztok, beszélgettek online ott mindenki azt mond amit akar.
2020. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
62%
Attól hogy dolgozol még kereshetsz eltartót. A kitartott feleségeknek is mindig van valami kis mutyi vállalkozása vagy munkája amitől fontosnak érezhetik magukat.
2020. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Egyszámjegyű nem egyet jelent, 6 kapcsolatom volt ezidáig. Nyilván nem fogok csak chatelgetni, kettőjükkel a hétvégén találkozom. Nem keresek eltartót, átlagos életszínvonalon élek, nekem ez elegendő, nem vágyom egyáltalán luxusra, csak egy szerető társra.
2020. aug. 7. 18:02
 8/50 anonim ***** válasza:
95%
7# Azt meg bárhol találhatsz, én tinderen találtam barátnőt.
2020. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
46%
A kis álszent. De ha van egy kis lóvé pluszban az nem baj igaz😆
2020. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Sokkal intelligensebb férfiak vannak itt, mint Tinderen. Akikkel beszélek mindnyájan fontosnak tartják a tartalmas kommunikációt is, nem szia, mizura redukálódik a beszélgetés senkivel. Nem vagyok álszent, annyi számít, hogy legyen önálló keresete, amiből fenn tudja tartani magát.
2020. aug. 7. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!