Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek műveletlen emberrel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 16:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#12: Nem erről van szó, hanem arról, ha kizárólag csak mindenben a mainstream érdekel, ÉNB és hasonló színvonalon mozogsz csak.
2020. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
51%
24: könyörgöm, szinte az összes híradóban, sajtóorgánumban napi szinten írtak, beszéltek róla minimum 3 héten keresztül. Én sem azt várom el vkitől, hogy tudja az adott évadban játszott összes darabot a bemutató kronologikus sorrendjében a Radnóti Színházból, azt nyilván nem ismerheti. De az kínos, hogy ilyen közbeszédben forgó névről azt sem tudja, eszik-e vagy isszák, hogy nem tájékozódik sehonnan.
2020. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
26: itt meg a tájékozottságról kérdezett engem a kérdező, arra reagáltam. Olvass már utána, mielőtt oltogatsz... ez a műveltségnek egy része nyilván, nem az egész, arról nagyobb vonalakban írtam egy előző kommentemben. És igen, tartom azt, hogy az műveletlen, tájékozatlan, aki ilyen közszájon forgó közszereplőket nem ismer, akik minden hírportálon folyamatosan meg vannak említve hírekben, riportokban.
2020. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 25.-re írhatnátok választ is, lepontozás helyett. >:)
2020. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
25/34: nyilván nem tudok férfi fejjel 100%-osan pontos választ adni, de gondolom, azért ott kérdés, hogy komoly kapcsolatra vagy egy patronra. Ismerek pár olyan férfit, aki nem jönne össze ennyire közönyös, tájékozatlan emberrel hosszabb távra, max. eljátszana vele egy éjszakáig.
2020. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ma 18:17 az a lány tényleg szép de ha nem úgy gondolkozik mint én akkor nem akarnék vele kapcsolatot! Persze bejön a teste de kapcsolatra felejtős ha nem olyan mint én. 23F
2020. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!