Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy motivációs guruval?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,akiket ismerek az nekem túl "sok"
2020. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tőlem ezek a motivációs dolgok nagyon távol állnak, a fele meg úgyis kamu amit elmondanak.

Van ilyen ismerősöm, mindig előadja hogy mélyszegénységből jött és úgy tört fel, miközben már középiskolában is csak a ruha ami rajta volt egy nap, többe került, mint amennyiből én két hónap alatt fenntartom magam.

2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Egyébként milyen végzettséggel kell az ilyenhez rendelkezni?

2020. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten
2020. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Inkább választok ilyen személyt, mint egy negatív, búvalb...szott, örökké csak panaszkodó és kifogásokat kereső, változni nem akaró lusta embert, ami leginkább jellemző a magyarok legnagyobb részére.
2020. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként a motivációs "guruk" nekem olyan erőltetett megmondóembernek tűnnek. Gőzük sincs miért sikerült nekik, de úgy tesznek, mintha lenne. Kb olyan, mintha valaki megnyerné a lottót, és motivációs szövegeket nyomna "csak meg kell venned a szelvényt. Mire vársz? Ennyi. Csak vegyél szelvényt, én is így csináltam!" :D Ez nem így működik. Lehet szép és hangzatos dolgokat mondani, csak épp előre nem fog vinni téged az, ami mást vitt.
2020. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, az az Isten, az a bármi, ami miatt megtenném.
2020. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mire motivalna
2020. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fajta motivációs guru. Mert el tudok képzelni olyat is, akivel megpróbálnám, de a többség tényleg ilyen beképzelt, "nincs apelláta, az van, amit én mondtam" jellegű bullshitkirály, azoktól meg a hideg ráz.
2020. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!