Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek műveletlen emberrel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 16:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
66%

En nagyon muveltnek tartott emberkent ( a memoriam a jo) ezert ijesztettem el a ferfiakat. Kimondottan az egyszeru foldhozragadt melos fazonok jottek be, akiknek viszont veleszuletett intelligenciajuk volt. Ez internet elotti korszak, nem voltak elhulyulve az emberek. Igen, imadtam a jozan paraszti eszet, a csiszolatlan gyemantokat.

De manapsag olyan muveletlen embereket latok, akiknek van muveltseguk egy rakas internetes naplopotol, es az mar nekem is durva lenne.

2020. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
51%

Volt olyan csajom, mint a "Dr. Csont" főszereplője.

Komoly zenész volt, elismert. Szakmailag a topon. Mindent tudott a zenetörténetről, a zeneszerzőkről, a művekről.

De azon kívül...mint valami autista. Csodálkoztam, hogy a WC-t tudja használni. Na ilyen nem kéne még egy.


DE, az, hogy nem érdekli az irodalom, a politika, a történelem,...az kit érdekel, ha mellette "normális"?


Ki az, aki otthon ül, és este, filmezés helyett leül, és elbeszélget a párjával a X. századi Anglia politikai viszonyairól?

Ki az, aki kielemzi a német belpolitikai folyamatokat a migráció tükrében, 3 oldalról, kirándulás helyett?

Ki az, aki egy önjelölt libsi költőcske irodalmi estjére menne inkább, mint wellness hétvégére?


Persze tudom, majd most jön 230935000 29 diplomás értelmiségi, és leírják, hogy ők! Ja.

2020. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem azt mondom, hogy mindent tudni kell, de az, hogy valakit se a művészet, se történelem, se az irodalom, semmi nem érdekli, az nálam kuka.
2020. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Bár alapvetően én úgy gondolom, hogy sokaknál teljesen más jelenet az, hogy ki műveletlen és ki nem az.


"Nem igazán érdekel a történelem, politika, irodalom, művészet is csak részben."


Nos erre azt kell mondjam, hogy alapvetően engem sem. Izgalmasabb szórakozást is el tudok ezektől képzelni és múzeumba sem szeretek járni. Olyanba elmennék esetleg ami úgymond érdekesebb számomra is például egy hadtörténeti vagy valami hasonló tech témájú múzeumba. De én például szerintem nem tudom értékelni a művészetet. Nem igazán tudok értelmet meg jelentőséget tulajdonítani olyan irodalmi műveknek és olyan festmények vagy szobroknak vagy akárminek ami csak azért hordozz úgymond értéket mert nem egy bivalybasznádon élő átlag alkoholista készítette. Sokak szemében már ez szerintem műveletlenség.. :D



Igazából mindenkinek más és más jelenti a műveltséget, de nem hiszem, hogy alapvetően humán érdekeltségűnek vagy beállítottságúnak kell ahhoz lenni, hogy valaki művelt legyen.


Számomra a szotyolát köpködő hangos zenét hallgató bandában hömpölygő egyéneknél és azoknál az embereknek akik olyan hülyék, mint egy napon hagyott hóember kezdődik az, hogy műveletlen és talán pezsgőt bontottak a tanárai amikor végre kitehették az iskolából.

2020. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék teljesen műveletlen emberrel össze. Nekem a minőségi együtt töltött idő is hozzátartozik egy kapcsolathoz, és nekem igényem van a mély beszélgetésekre, színházba, koncertre járásra, hogy ne nézzen kukán mellettem az illető, ha vki elkezd a közéletről beszélni egy társaságban.
2020. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

A koncerttel például nem lenne probléma :D

A közélet meg...Amennyire én rálátok, ott szinte senki nem képes objektíven szemlélni a dolgokat.

2020. júl. 10. 17:45
 17/36 anonim ***** válasza:
Nem vagyok diplomás, de kirándulás vagy wellness helyett bármit elemzek.
2020. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek mi a véleménye róla az egy dolog. De amikor vkin látom a sötétséget, hogy fel sem ismeri, hogy kiről beszél a társaságban vki, ha megemlíti, hogy Matolcsy György vagy Fekete-Győr András, mi az, hogy COVID-19 stb. úgy, hogy majdnem napi-heti szinten benne vannak a híradásokban, na az ciki. Vagy amikor már hetek óta csak a Katona József Színházban történt zaklatásokról beszéltek, és egy ismerősömnek fogalma nem volt róla, hogy kicsoda Máté Gábor, amikor minden hírben megemlítették... kínos, na.

(hozzátenném, Bp-i vagyok, itt is ismerkedem, nyilván egy kis zsákfaluban, ahol kb. az M1 megy egyedül, nem elvárható, hogy ismerjék őket)

2020. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

#8 Vagyok. Úgy értem, hogy mi alapján fogalmazol meg véleményt egy témában? Mi alapján gondolod a világról azt amit? Mi alapján teszel hozzá vagy értékelsz át dolgokat az élet filozófiádban?


FBos Szabó Péter meg Oravecz Nóra idézetek alapján?

2020. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Esélytelen lenne.
2020. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!