Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek műveletlen emberrel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 16:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek. Nem igazán szeretek véleményt alkotni, a világról pedig nem gondolok semmit, nem látom értelmét. Azért nem látom értelmét véleményt megfogalmazni akár arról, hogy mi a jó, mi a rossz, akár arról, hogy melyik párt a jó, melyik nem jó, mert nekem ezek a dolgok túl szubjektívek.

Olyan területtel foglalkozom (matematika és programozás), ahol nem a vélemény számít, ott valóban valami helyes vagy valami nem helyes.

De például nem foglalok állást egy vallási vitában. Nem tudom érted-e, mit akarok kifejezni.

2020. júl. 10. 18:10
 22/36 anonim ***** válasza:
De ha velem vitatkoznál, érdekelne, mit gondolsz.
2020. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Amiket a 6os kommentben leírtál egyáltalán nem érdekelnek, egyik kapcsolatomban vagy baráti beszélgetések során sem kerültek elő ezek a témák soha!
2020. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
47%
18 as én se tudom, hogy ki az a Máté Gábor. Matolcsyt ismerem persze egy fasz. fekete Győrt is, ő is az. Tehát ha valaki egy embert nem ismer akit te sokszor hallottál az nem műveletlenség. Akkor ha egy nő nem ismeri a húrelméletet az műveletlen? Én annyiszor hallottam már róla. Milyen műveletlen lehet az a nő aki nem tudja mi az a húrelmélet nem? Kínos. 23F
2020. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén, vajon 1000-ből, hány egészséges, hetero, férfi dobná ki ezt a lányt, miután közli, hogy rohadtul nem érdekli a politika, művészet, meg hasonlók?


[link]

2020. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olvasd el a #18as kommentet és rá is jöttél ,hogy nem is vagy te annyira műveletlen mint azt gondolod.

Ha valakinek a műveltség a COVID-nál és egy két embernek nevezett véglénynél kezdődik...meg a szokásos online cirkuszoknál,meg a heti tüntetni,0 történelem tudással osszuk az IQt és rongálunk..az már több mint borzasztó.

2020. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
#12 Én ilyen vagyok, de akkor szerinted hazudok vagy bolond vagyok, igaz? Én az életemet így élem és a barátaimmal is rengeteget beszélgetünk könyvekről, művészetről, vallásokról, közéleti kérdésről. A gyerekemmel főleg az ókori mitológiáról, történelemről. A volt férjemmel ma kiveséztük, hogy a különböző keresztény vallásoknak miért van eltérő képe bizonyos fundamentális vallási kérdésekben. Egyszerűen jobban izgat egy múzeum vagy kiállítás, mint egy kocsmázás, és inkább színházba megyek, mint moziba. És nem vagyok ezzel egyedül, mert nem üres a színház, és az ismerőseim nagy része vevő a beszélgetésre velem és tudja, kicsoda Nietzsche vagy Hamvas vagy Schubert. És véleménye is van. Tehát többen is vagyunk. Fura, mi?
2020. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Magyar politikához segghülye vagyok, de amerikaihoz nem találok beszélgetőtársat. Most mondjam azt, aki nem nevezi meg az amerikai szenátorokat, az műveletlen? Nem, azt más érdekli.
2020. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem megnevezni kell dolgokat, hanem megérteni a világban játszódó folyamatokat.
2020. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Nem. Legyen egy átlagos felületes tudása az élet minden területén. De ne akarja fitogtatni.
2020. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!