Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkényeztetett egyke fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkényeztetett egyke fiúknak könnyű párt találni?

Figyelt kérdés
Nehezen alkalmazkodom, akaratos vagyok. De ha racionálisan érvelnek, meggyőzhető vagyok. Vannak különcségeim, és ezekből nem engedek (pl. gluténmentes táplákozás). Vagyis a pizzázás nálam kizárva :) Ami a lányoknál kiakaszt az, amikor pofákat vágnak, fintorognak, és nem mondják el, mi is a bajuk. Rém idegesítőek tudnak lenni.

2020. júl. 4. 21:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Én sose jöttem ki az egykékkel.

Egyszerűen teljesen mások. Ráakaszkodnak másokra, mert ugye sose volt senkijük, csak felnőttek között voltak.

Nem tudnak alkalnazkodni, és még csak nem is akarnak. Soha nem kellett osztozniuk semmin, azt se tudják mi az.

Ha akarnám se jönnék ki egykékkel, nem miattam. Ők akik kapcsolatra képtelenek.

2020. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es. Nem kell ennyire általánosítani és csúnya dolgokkal dobálózni,csak azért mert anyu és apu nem csinált nekik/nekünk testvért:)

Rengeteg olyan ismerősöm van akik nem egykék, mégis irigyek.

Én egyke vagyok. Mégse vagyok ragaszkodó habár nincsenek barátaim mégse fogom ráerőltetni magam az emberekre. Alkalmazkodok az emberekhez és nem vagyok irigy:)

2020. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
12# Bocsánat, valóban lehet kissé nyersre sikeredett a fogalmazásom, gondolom te nő vagy, én inkább ezt férfiakra értettem, ahogy a kérdező is férfi, de igazad van, vannak kivételek szép számmal mindkét nemből.
2020. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nekem az apám egyke. Meg szokta, hogy ki szolgálják és hogy nem kell osztozni, azt csinálhat amit akar.

A volt legjobb barátnőm is egyke. Okoskodó lett, mindenhez IS jobban értett és lekezelő stílusa volt.

Aki egy vagy több gyerek között nőtt fel, alázatosabb.


Viszont találkoztam olyan egyikével is, aki ezek ellentéte.


Amúgy, nem kell egyikének lenni ahhoz, hogy valaki elkényeztetett legyen.

Ha valaki kB azzal indít, hogy egyke, azért hátrahőkölök, de ezért nem hagyom ott.

Viszont aki halvány szikráját mutatja bármely általad felsorolt tulajdonságnak, azzal nem jutnának el oda az ismerkedés én, hogy még tudja van e testvére vagy nincs.


Egy szerintem figyelemre méltó példa: a fent említett barátnő kikopott a társaságunkból, mert képtelen volt alkalmazkodni, nem tudta elfogadni, ha nem ő irányított. Az egyetemi barátairól úgy hallottam szintén szétszéledtek.


Inkompetens vagy beilleszkedni és még hajlandó se vagy engedni? Így járhatsz te is.

2020. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már bocs, de hogy pl. milyen ételt eszek / mit nem, abból soha senki kedvéért nem fogok engedni. Tehát úgy vagyok egyke, hogy még különc is vagyok néhány dologban. (Sokaknak már ez is sok.) Irányítást nem ambícionálom, de amit nem akarok megcsinálni, azt nem is fogom. Amolyan passzív nem alkalmazkodó vagyok: nem várom el, hogy hozzám alkalmazkodjanak, csak hagyjanak legalább békén a különc dolgaimmal együtt.
2020. aug. 4. 10:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor megválaszoltad saját magadnak:)
2020. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen egyke akit ismerek, egy "kivagyokmivagyok" troll. Mindent mindenkinél jobban tud, mindenkit lenéz és mindenkinek beszólogat, de a hatalmas ego csak egy álcája a nyomiságának, mert amúgy egy sormunkás senki. (senem eszes, senem szorgalmas, senem néz ki jól) Pofa az van, ego, de ennyi.

Persze ez egyetlen ember és nem szabad általánosítani, nem tudom mások milyenek.

2020. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!