Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkényeztetett egyke fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkényeztetett egyke fiúknak könnyű párt találni?

Figyelt kérdés
Nehezen alkalmazkodom, akaratos vagyok. De ha racionálisan érvelnek, meggyőzhető vagyok. Vannak különcségeim, és ezekből nem engedek (pl. gluténmentes táplákozás). Vagyis a pizzázás nálam kizárva :) Ami a lányoknál kiakaszt az, amikor pofákat vágnak, fintorognak, és nem mondják el, mi is a bajuk. Rém idegesítőek tudnak lenni.

2020. júl. 4. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha jóképű vagy és van saját lakásod, írj. :)


23/L

2020. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Párt találni könnyebb lesz, mint megtartani. 🙂
2020. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezek a peldak egyaltalan nem elrettentoek, attol fugg, van-e ezeknel idegesitobb kattanasod. Senki nem fog amiatt dobni valakit, mert nem eszik pizzat. (Bar van glutenmentes, de ez reszletkerdes.)
2020. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Neked sem nőtt ki az agyad! Kerüld el a csajokat! Csak lehozod őket az életről, te szerencsétlen!
2020. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Elkényeztetett egyke fiú.... hát nem vagy egy főnyeremény, nekem nem kellenél
2020. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
De akkor boven lesz orokseged, ugye?
2020. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Gondolj bele, amellett, hogy anyagilag pumpálják a szülei (mert ki mást, egyetlen szemük fénye), úgy nőtt fel, hogy ő a világ közepe, mindent megkap amit csak akar, emiatt önbizalma is van bőven. Valószínűleg sorra hódíthatja a csajokat, igen.
2020. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bátyám nem egyke ugyan, de ha a villát a tányér másik oldalára teszed evés előtt akkor miazmár mégis? És a hasábburgonya is csak két sülési fok között a tökéletes és ehető. Van barátnője fiatal kora óta mert szép gyerek, de nem tudom hogyan volt annak a lánynak ennyi türelme hozzá ennyi éven keresztül
2020. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenki vág pofát, ha valami nem tetszik neki. Valamilyen gyík, vagy lófélét ajánlanék neked, azok mindig ugyanúgy néznek ki.
2020. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt szakszerű nevén "varánuszpofának" hívják, és minden nő előszeretettel gyakorolja a közterületen.
2020. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!