Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a zsigeri gyulolet itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a zsigeri gyulolet itt a gyerekes nok irant?

Figyelt kérdés

Felreertes ne essek, nem varom el, hogy mindenki osszejojjon kisgyerekes nokkel, mindenkinek van valasztasi joga. En sem jonnek ossze kisgyerekes ferfival, en sem szeretnek egyelore gyereket nevelni, se a sajatomat, se maset.

De amit itt lemuvelnek a sracok, az konkretan szanalmas, mintha szemelyes sertesnek vennek, hogy egy no teherbe esett valakitol, latatlanban vagdalkoznak, hogy valami alfa nagymeno volt, kozben meg ha a kornyezetemben megnezem az egyedulallo anyakat, a gyerekek apja szinte kivetel nelkul valami troger nyomorek, akinek koze nincs a meno alfakhoz, hanem pont ilyen itt panaszkodo szintu ferfiak (mamahoteles, csoro luzerek akik valoszinuleg keptelenek voltak felnoni a feladathoz, hogy egy gyerekrol is gondoskodjanak, es inkabb elhuztak). Most az egy mas kerdes, hogy ilyen ferfiakkal miert vallalt valaki gyereket, mert ennel meg egy penzes alfa is jobb, aki legalabb ertekelheto osszegu gyerektartast tud utalni, de ezek a bejelentett munkhellyel se rendelkezo alakok se penzt nem utalnak, jo esetben neha raneznek a gyerekre.

Kicsit olyan erzesem van, hogy valojaban ez a hiszti is azon alapul, hogy egy no szexelt egy olyan ferfival, aki nem az adott valaszolo volt. Az, hogy ebbol gyerek lett, mar mellekes, de legalabb felhasznalhato az is, hogy kopkodjenek kicsit :D


2020. júl. 4. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
68%
"Nagyon sok nő elolvad, ha apukát lát a játszótéren, boltban - kb. mindegy hogy néz ki, ez a kombó egy gondoskodó férfit jelent," - nincs ezzel semmi gond, csak lehetőleg ne ezek a nők találjanak meg engem:))) (elvben persze, lévén adott a párom) Ugye ezzel tkp pontosan alátámasztottad a #21-ben írt 2. bekezdésemet, igen, erre utaltam ott.
2020. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
68%

61 Hát igen, nagyobb részt 25-35 között bármilyen nemű az ember, megváltozik, mit tart fontosnak az életben. Én pl. szeretek hasznos lenni, általában élvezem a munkám is és nem érzem tehernek a családom. Persze néha kell áramszünet, de bulizós sosem voltam.

De ha vigasztal, sok barátnőm van, akik halogatták a gyereket, hogy még több legyen a buli, utazás, karrier és 40-esként már nem jött össze és azon sírnak párral, vagy anélkül, hogy legalább az lehetne. És persze vannak kevesebben, akik sosem akartak ilyen felelősséget venni a nyakukba, vagy a párjuk nem akart és belenyugodtak, szóval ha keresel, találni fogsz gyerektelen nőt. Ha belegondolok, a nőismerőseim fele (újra) szingli 38-45 évesen és felüknek nincs gyereke. Bár többükhöz pszichoterapeuta kell, mert annyi sérülést szereztek, hogy arra vágynak, hogy elfogadják őket a hibáikkal, de az ő listájuk irdatlan hosszú, mert idejük már úgy érzik nincs felesleges körökre. Pont úgy, mint a férfiak :)

2020. júl. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
35%

Kedves #62, mint írtam, nem aktuális nálam a párkeresés, a 23. évünket éljük a párommal... (17N/33F) anno, most (némi matek:)) (40N/56F)


" Ha belegondolok, a nőismerőseim fele (újra) szingli 38-45 évesen"

Ezt a tapasztalatot meg tudom erősíteni, az ember az osztálytalálkozóin látja legfeltűnőbben, hogy hogy szaporodnak az elváltak.


"többükhöz pszichoterapeuta kell, mert annyi sérülést szereztek, hogy arra vágynak, hogy elfogadják őket a hibáikkal, de az ő listájuk irdatlan hosszú, mert idejük már úgy érzik nincs felesleges körökre. Pont úgy, mint a férfiak :)" - nem tudom, én mindig hülyét kaptam az ilyen listáktól, szerintem még most is képtelen lennék írni, ha kellene... az illető személyisége a döntő, az meg az első találkozáskor derül ki, ott válik el, hogy férfiként hatok-e rá...

2020. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Az ember sok mindenkire hat életében férfiként/nőként, de ez még nem elég a párkapcsolathoz, nem árt pl. egy közös értékrend.
2020. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
#64, ez pontosan így van szerintem is.
2020. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

"Mi ez a zsigeri gyulolet itt a gyerekes nok irant?" Kérdező:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Az 1-es válasznál nem kell jobb indok...

2020. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!