Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a zsigeri gyulolet itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a zsigeri gyulolet itt a gyerekes nok irant?

Figyelt kérdés

Felreertes ne essek, nem varom el, hogy mindenki osszejojjon kisgyerekes nokkel, mindenkinek van valasztasi joga. En sem jonnek ossze kisgyerekes ferfival, en sem szeretnek egyelore gyereket nevelni, se a sajatomat, se maset.

De amit itt lemuvelnek a sracok, az konkretan szanalmas, mintha szemelyes sertesnek vennek, hogy egy no teherbe esett valakitol, latatlanban vagdalkoznak, hogy valami alfa nagymeno volt, kozben meg ha a kornyezetemben megnezem az egyedulallo anyakat, a gyerekek apja szinte kivetel nelkul valami troger nyomorek, akinek koze nincs a meno alfakhoz, hanem pont ilyen itt panaszkodo szintu ferfiak (mamahoteles, csoro luzerek akik valoszinuleg keptelenek voltak felnoni a feladathoz, hogy egy gyerekrol is gondoskodjanak, es inkabb elhuztak). Most az egy mas kerdes, hogy ilyen ferfiakkal miert vallalt valaki gyereket, mert ennel meg egy penzes alfa is jobb, aki legalabb ertekelheto osszegu gyerektartast tud utalni, de ezek a bejelentett munkhellyel se rendelkezo alakok se penzt nem utalnak, jo esetben neha raneznek a gyerekre.

Kicsit olyan erzesem van, hogy valojaban ez a hiszti is azon alapul, hogy egy no szexelt egy olyan ferfival, aki nem az adott valaszolo volt. Az, hogy ebbol gyerek lett, mar mellekes, de legalabb felhasznalhato az is, hogy kopkodjenek kicsit :D


2020. júl. 4. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
27%
Majd most fog jönni egy hosszú és dögunalmas levezetés hogy a férfiaknak nem baj ha hamarabb kihalnak a gyerekeik mellől, és valószínű min. 20 sor lesz ahogy az ilyen unalmas sótlan fazonok szokták. De azért szedjél vitamint hogy bírjad a strapát :)
2020. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
51%

#50, látom meggebedsz az irigységtől, ha egy férfi képes úgy élni a saját életét, ahogy az neki jó. Őszintén sajnállak.

"Majd most fog jönni egy hosszú és dögunalmas levezetés hogy a férfiaknak nem baj ha hamarabb kihalnak a gyerekeik mellől," - nem, az én életem nem a gyerek-téma körül forog, vannak sokkal fontosabb dolgok az életemben. Próbáld már elfogadni, hogy ha valaki életében nem az anyaság, apaság a prioritás... hanem az, hogy élvezze az egy darab saját életét.

2020. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
73%

"Kicsit olyan erzesem van, hogy valojaban ez a hiszti is azon alapul, hogy egy no szexelt egy olyan ferfival, aki nem az adott valaszolo volt. Az, hogy ebbol gyerek lett, mar mellekes, de legalabb felhasznalhato az is, hogy kopkodjenek kicsit :D"


Nem. Ezzel tulajdonképpen az a baj, hogy az ilyen nőknek jellemzően nem maga az adott személy, hanem az apaszerep betöltője kell csupán. Nem magának keres párkapcsolatot, hanem a gyerekének egy apát. És ezen a vonalon haladva olyanokkal is hajlandóak szóba állni, akikkel gyerek nélkül nem tennék amúgy.

Én kelljek neki, én, személy szerint, ne a felelőtlenül becsúszott gyerekének egy balek pótapa.

2020. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
42%
52 Furcsa egy ember vagy. Ugyan mi irigyelnivaló lehet az unalmas, félrement, kidekázott életeden, ha nem tudod elképzelni azt hogy férfiak úgy is tökéletesen boldogok lehetnek, ha fiatalon megtalálják a kb velük egykorú párjukat, és férjek és apák lesznek, anélkül hogy random nőket dugogattak volna előtte kiélés címszó alatt. Ha annyira bejön neked az életed, örüljél magadnak, de másokat te ne tegyél magad alá. Rád ugyan ki irigykedne, csak igazolni akarod magad hogy mindenki téged kövessen, de igazából semmit nem értesz abból hogy mi az hogy szeretet, mert akkor már észrevetted volna magad körül azokat a férfiakat akik nem olyanok mint te és boldogabbak...
2020. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
66%

"ha nem tudod elképzelni azt hogy férfiak úgy is tökéletesen boldogok lehetnek, ha fiatalon megtalálják a kb velük egykorú párjukat, és férjek és apák lesznek, anélkül hogy random nőket dugogattak volna előtte kiélés címszó alatt." - te, én nem szoktam mások életén rágódni, megvan a saját életem is, ami kielégít.

"de másokat te ne tegyél magad alá." - te miért gondolod azt, hogy az általad jónak tartott életformát neked több jogod van reklámozni, mint nekem, a sajátomat???

", de igazából semmit nem értesz abból hogy mi az hogy szeretet," - nyilván, én egy EQ-tlan sült hülye vagyok - "mert akkor már észrevetted volna magad körül azokat a férfiakat akik nem olyanok mint te és boldogabbak..." - nem sűrűn szoktam ilyenekkel találkozni... annál több válással, megcsalással, társas magánnyal, édek-kapcsolattal...

Én elhiszem, hogy az "anyatípusú" harmincas nők a kefét eszik, ha egy férfinek nem az minden vágya, hogy minél hamarabb kicsibabával "ajándékozzák meg"... Tudod nem a férfiak hibája, hogy ez a korosztály nőinek 90%-a dögunalom, vagy az esküvő és a baba, vagy a karrier körül forog minden gondolatuk. Engem meg pont ezzel a három témával ki lehet üldözni a világból... nyilván van kivétel is, a párom is már a bőven ez a korosztály, de szerencsére egyik felsorolt se érdekli túlzottan... mi egymásra találtunk, és egymást akarjuk boldoggá tenni. Na ezért sem érdekel túlzottan, hogy mások hogy élik az életüket, mert az az ő életük, annak nekik kell megfelelnie... a sajátunknak meg nekünk.

2020. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
75%

"Én kelljek neki, én, személy szerint, ne a felelőtlenül becsúszott gyerekének egy balek pótapa." - itt a 100 pont... egy nő a férfit lássa bennem, ne az apaszerepre alkalmas bétabalekot... a lába között érezze a bizsergést, ne a szürkeállományába.

(nekem ez szerencsére adott:))

2020. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
66%
#54 - ja, ez kimaradt: "ha nem tudod elképzelni azt hogy férfiak úgy is tökéletesen boldogok lehetnek, ha fiatalon megtalálják a kb velük egykorú párjukat, és férjek és apák lesznek" - miért b...od, mit gondolsz, én miből menekültem el... (jó, a férjséget megúsztam - szerencsére) Szóval nem kell a képzeletemre hagyatkozni, átéltem ezt a "csodálatos kapcsolati modellt"... hát, nekem egyáltalán nem jött be... de szerencsére a jósors módot adott az újrakezdésre, és az életemből kimaradt _számomra_ fontos dolgok bepótlására....
2020. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
16%
Mármint nem minden férfinek jön be, pl neked nem jött be, de sokaknak bejött, de akiknek nem jött be azok se lettek mind ilyen megkeseredettek mint te, aki a saját életét próbálja általánosítani és isteníteni, és vagdalkozik mindenfelé. Remélem már túlléptél az exeden...
2020. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
43%
56 Ne becsüld le, hogy a nők szürkeállománya a legnagyobb erogén zónájuk. Csak ezt a férfiak nem értik, mert náluk lentről vezet fel az út a szerelemhez :) Nagyon sok nő elolvad, ha apukát lát a játszótéren, boltban - kb. mindegy hogy néz ki, ez a kombó egy gondoskodó férfit jelent, amitől rögtön vonzó tulajdonságok tucatjait feltételezik róla.
2020. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
50%

"Remélem már túlléptél az exeden..." - mint említettem 23 éve boldog párkapcsolatban élek...

" te, aki a saját életét próbálja általánosítani és isteníteni, és vagdalkozik mindenfelé."

Újra megkérdem: - te miért gondolod azt, hogy az általad jónak tartott életformát neked több jogod van reklámozni, mint nekem, a sajátomat???

2020. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!