Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az a zsigeri reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a zsigeri reakció mindenre, hogy "SZÉGYELLD MAGAD! "?

Figyelt kérdés

Szégyelld magad ha:

- félénk vagy, nehezen ismerkedsz; lúzer!

- vonzó partnert, társat szeretnél; álmodik a nyomor!

- igényed van a kötődésre és szeretetre; miért másoktól függ a boldogságod?!

- úgy érzed, erődön felül teljesítesz, de semmit nem kapsz vissza; miért, van már ferrarid, luxuslakásod Budán, yachtod Ibizán?! Ha nem, kevés vagy!

- elmentél prostihoz; véglény, ösztönlény!

- ember vagy, vannak vágyaid és fájdalmaid, megteszed amit tudsz és csak szeretnél egy kis bátorítást? NEM, SZÉGYELLD MAGAD, MINDEN AMIT CSINÁLSZ, ROSSZ, ÉS SEMMIT NEM ÉRSZ A VILÁGNAK. KÉRDÉSED KÖSZÖNJÜK.


Szerintetek ezek a válaszok bárkit is ösztönöznek bármi pozitívra? Még ha valaki rosszul is lát dolgokat, rossz úton indult el, szerintetek pont az fog ezen változtatni, hogy a képébe dörgölitek, hogy egy értéktelen nulla?


2019. jún. 17. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Szégyellje magát az itteni emberek 90:

%-a, amiért erkölcstelen, tartás nélküli, sekélyes idióta. Nekem ez a véleményem. 31F

2019. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem annak kell szégyellnie magát, akinek problémája van és segítséget kér, hanem annak, aki felnőtt férfi létére itt hisztitik, erőszakoskodik, gyűlölködik, vergődik, sajnáltatja magát egész nap, mint egy 14 éves kispicha ahelyett, hogy akár csak elolvasna és megfontolna a millió tanács közül egy párat.
2019. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ezekért ne szégyellje magát senki. Viszont aki naponta kiír ide egy kérdést, és elröppenő csendes fingként engedi el a füle mellett a korrekt tanácsokat, amelyek finoman próbálnak rámutatni azokra a dolgokra, amiket esetleg rosszul csinál, az szégyellje magát. Amikor a harmincadik ilyen kérdés kerül kiírásra, akkor azért ökölbe szorul az ember keze. És vannak fokozatok. Néhány kérdezőt megértek, például a mai prostist pl szétoltották, holott rohadtul nem szolgált rá. De a 160 centi vagyok és 90 kiló, és rohadjon meg az összes topmodell, aki nem omlik a lábaim elé, na ott azért vannak gondok. Én csak rosszindulatra szoktam rosszindulattal reagálni, és sok ilyen kérdésből csak úgy süt.
2019. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt valami motivációs trénertől idézted?
2019. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

félénk vagy, b​u​z​i-e vagy?

vonzó partnert, társat szeretnél, b​u​z​i-e vagy?

igényed van a kötődésre és szeretetre, b​u​z​i-e vagy?

ember vagy, b​u​z​i-e vagy?

2019. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4, köszi hogy illusztráltad, amit írtam
2019. jún. 17. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen sírankozó kérdések miatt kene szégyellni magadat!
2019. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!