Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Hamarosan 32 éves leszek, eddig semmilyen párkapcsolati (és szexuális)tapasztalatom nincs. Úgy érzem, mindig utólag tudom a helyzeteket jól kezelni. Ma már látom, 22 évesen hol hibáztam egy-egy nőnél, vagy ha visszamehetnék, ma már tudom, 25 évesen mit nem kellett volna mondanom egy bizonyos valakinek, úgyérzem mostani fejjel több barátnőm is lehetett volna, csakhát ugye már nem tudok visszamenni. Évek múlva "esnek le" jelek, vagy ismerek fel helyzeteket, dolgokat ha visszagondolok. Hogyan lehet elkerülni ezt? Mármint, hogyan tudhatnám időben a dolgokat, hogy ne utólag legyek "okosabb"? Hogyan lehet a megfelelő időben észrevenni és kezelni a hibákat?

2019. jan. 6. 21:25
 1/5 anonim válasza:
Én még csak 24 vagyok de ugyanitt tartok és szerintem az a baj veled is hogy tipikus jó gyerek voltál és visszahúzódó
2019. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Igen, az voltam... de azért a 20as éveimben jobban kinyíltam, de sok változást ez sem hozott a nőknél. Lett pár ismerős, jóbarát, de egyéb soha.
2019. jan. 6. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a klubhoz :D

27 vagyok, tapasztalatlan...

2019. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha ne késő nyitni mások felé. Szemezz ki egy nőt a tömegben vagy a neten bárhol és szólítsd meg. Ha az elsőnél nem megy, majd megy a következőnél. Lassan de alakulni fog valami, csak ne húzd be a kéziféket.
2019. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezzel nincs annyira gond. Megszólítom aki tetszik, barátságok alakultak. Csak egyéb nem. Inkább arra gondolok, hogy 5 év múlva visszagondolva esik le egy-egy szituáció, amit akkor nem vettem észre. Mondjuk ekkor jut eszembe, hogy mondott valamit a csaj ami alapján elindulhatott volna valami, csak rosszul reagáltam le.
2019. jan. 29. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!