Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a zsigeri gyulolet itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a zsigeri gyulolet itt a gyerekes nok irant?

Figyelt kérdés

Felreertes ne essek, nem varom el, hogy mindenki osszejojjon kisgyerekes nokkel, mindenkinek van valasztasi joga. En sem jonnek ossze kisgyerekes ferfival, en sem szeretnek egyelore gyereket nevelni, se a sajatomat, se maset.

De amit itt lemuvelnek a sracok, az konkretan szanalmas, mintha szemelyes sertesnek vennek, hogy egy no teherbe esett valakitol, latatlanban vagdalkoznak, hogy valami alfa nagymeno volt, kozben meg ha a kornyezetemben megnezem az egyedulallo anyakat, a gyerekek apja szinte kivetel nelkul valami troger nyomorek, akinek koze nincs a meno alfakhoz, hanem pont ilyen itt panaszkodo szintu ferfiak (mamahoteles, csoro luzerek akik valoszinuleg keptelenek voltak felnoni a feladathoz, hogy egy gyerekrol is gondoskodjanak, es inkabb elhuztak). Most az egy mas kerdes, hogy ilyen ferfiakkal miert vallalt valaki gyereket, mert ennel meg egy penzes alfa is jobb, aki legalabb ertekelheto osszegu gyerektartast tud utalni, de ezek a bejelentett munkhellyel se rendelkezo alakok se penzt nem utalnak, jo esetben neha raneznek a gyerekre.

Kicsit olyan erzesem van, hogy valojaban ez a hiszti is azon alapul, hogy egy no szexelt egy olyan ferfival, aki nem az adott valaszolo volt. Az, hogy ebbol gyerek lett, mar mellekes, de legalabb felhasznalhato az is, hogy kopkodjenek kicsit :D


2020. júl. 4. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

8 Nem tudom, nekem a “megsarlott pucad es a termeke” kifejezes es tarsai az nem logikus erv, ez siman kopkodes, mert neked szar, te talan nem tudsz szexelni vagy egyeb problemad van a nokkel, mas meg gyereket szult valakinek, akirol te latatlanban is megmondod, hogy valami menocsavo volt aki csak szexelni akart a novel. Szerintem ez ugyanazoktol a valaszoloktol jon, akiknek maskor az a baja, hogy a nok nem jonnek ossze 160 centis csavokkal, olyan sracokkal akik 120 ezret keresnek 34 evesen es nincs is kedvuk fejlodni, vagy akarmi, es most talaltak egy olyan dolgot, ami miatt a not eri hatrany es ezen felbuzdulva versenyeznek kb, ki tud ocsmanyabbat irni :D

Azokkal az indokokkal nincs semmi baj, aki leirja, hogy nem erdekli gyerekes no, mert nem akarja, hogy a gyerek elvegyen idot, szimplan nem szereti a gyerekeket, o csak sajat gyereket akar vagy ilyenek.

2020. júl. 4. 13:46
 12/66 anonim ***** válasza:
45%

Na meg ez!


Amit a 9.-ír. Azaz: "Számomra egy elvált apa a korosztályomban vonzóbb mint egy gyerektelen."


Sajnos tapasztalom. 40 éves, lakásos, kocsis, normális fizujú, budapesti férfiként. Nincs se ex-nej, se gyerek. Mégis, sok nőnek ez nem kell. Sőt, még ők "köpködik" azt, aki velem van, főleg, ha fiatal. Miközben a 2X vált Béla micsoda férfi, meg a 3 gyerekes, elvált Józsi, az a FÉRFI.


Akkor csak hajrá! Nekem jók a diáklányok.

2020. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
71%

Én írtam ki a gyerekes nő kérdést. Az apja jóképű és gazdag, tehát alfa. Házasságban született a gyerek, de apuci meglátott egy másik nőt és megcsalta az asszonyt, azóta is együtt van vele. El is váltak.

Egyébként, ha megnézed hogy ki van írva a kérdés, hogy a férfi miért csak szexre használta a nőt, akkor nem a férfi a hibás, hanem a nő, mert biztos csúnya, elviselhetetlen személyiségű stb stb. Akik itt vannak fent férfiak ők sikertelenek a nőknél és valahol ki kell adniuk a frusztráltságukat.

2020. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
55%
Ezeket központilag gerjesztik a megmondóemberek főleg honlapokon de "csajozás tanfolyamokon" is. Ezek a lúzerek meg bekajálják és mind ugyanazt a rossz szöveget nyomatja. Tisztára szellemi környezetszennyezés némelyik honlap.
2020. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem szimplán nehéz elviselni, hogy 1-2 gyerek után 30 körül már neked kell futni a normális pasi után és nem neki utánad mint 5, 10 éve.


Persze akadnak kérők többen, de milyenek? 😁

2020. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
33%

Ezt egy kapcsolatban lévő, de gyerektelen/gyermekeket egyenesen gyűlölő nő-aki magát férfinek adja ki- indítja és hozzá csatlakoznak be a fazonok.

Tudatosan, szánt szándékkal indítja az uszítást.

2020. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
84%
#12 Ha nem tűnt volna fel, elvált anyaként írtam amit írtam. Még jó, hogy egy apuka jobban vonz, mint egy gyermektelen. Bár hajadon koromban sem bántam volna, ha a férjemnek lett volna már gyereke, ez sosem zavart és szeretem a gyerekeket. De nem volt. Most viszont nekem van, ezért nem nagyon ismerkedek gyermektelenekkel.
2020. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
0%

17.-nek.


De abban mi a jó, hogy összejön 2 ember, 2 külön gyerekkel, 2 külön exel, esetleg 2 külön adóssággal?

2020. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%

Mert valahol nem normális, hogy ha van egy gyereked, de mondjuk nem akarsz többet, akkor se olyan pasival nem jössz össze akinek még nincs, de akarna, meg olyannal se, akinek nincs és nem is akar, mert nem szereti a gyerekeket?

Nem jönnék össze kisgyerekes apukával, mert engem is zavarna, hogy ott a gyerek akinél csak néha van láthatás meg oda kell pénzelni, de ha már nekem is lenne, akkor nyilván természetesnek gondolnám, hogy én elfogadom az ő gyerekét, ő az enyémet, mindenkinek van saját aztán ha akarunk akkor lesz közös is.

2020. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%

Nincs adósságom, az exférjem külföldön él, és a magam részéről engem nem zavar, ha a páromnak az exe jobban jelen van. Ha ők már régebben elváltak és jól tudják működtetni a dolgot, akkor nincs gond. Az a jó, hogy apaként jobban átérzi a helyzetemet, ha látom rajta, hogy jó apa, az vonzó tulajdonság. Ha a gyerekek jól kijönnek, az áldás tud lenni. Másfelől ha akar, ő is tud külön programot csinálni csak az ő gyerekével ilyenkor én is az enyémmel. De tudunk közös programokat is csinálni. Szeretem a gyerekzsivajt, és az én egyke gyerekemnek is jót tenne, ha lenne kivel játszania néha.

A gyerektelenek ismerkedésnél viszont nem örülnek annak, ha nem tudok vele kettesben egy egész napra programot szervezni gyerek nélkül, csak pár órára. Nem gond hogy gyerekem van, de hogyhogy ne tudok elmenni vele túrázni egész nap vagy este valahova stb. Hát ez bonyolultabb nekem, a bébiszittertől függök. Egy apa megérti ezt, és nem baj, ha kéthetente hétvégén annyi a program, hogy az összes gyereket kivisszük a Margit szigetre, vagy állatkertbe vagy moziba, vagy társasjátékozunk, és egyszerre töltünk időt egymással is és a gyerekeinkkel is.

2020. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!