Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a zsigeri gyulolet itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a zsigeri gyulolet itt a gyerekes nok irant?

Figyelt kérdés

Felreertes ne essek, nem varom el, hogy mindenki osszejojjon kisgyerekes nokkel, mindenkinek van valasztasi joga. En sem jonnek ossze kisgyerekes ferfival, en sem szeretnek egyelore gyereket nevelni, se a sajatomat, se maset.

De amit itt lemuvelnek a sracok, az konkretan szanalmas, mintha szemelyes sertesnek vennek, hogy egy no teherbe esett valakitol, latatlanban vagdalkoznak, hogy valami alfa nagymeno volt, kozben meg ha a kornyezetemben megnezem az egyedulallo anyakat, a gyerekek apja szinte kivetel nelkul valami troger nyomorek, akinek koze nincs a meno alfakhoz, hanem pont ilyen itt panaszkodo szintu ferfiak (mamahoteles, csoro luzerek akik valoszinuleg keptelenek voltak felnoni a feladathoz, hogy egy gyerekrol is gondoskodjanak, es inkabb elhuztak). Most az egy mas kerdes, hogy ilyen ferfiakkal miert vallalt valaki gyereket, mert ennel meg egy penzes alfa is jobb, aki legalabb ertekelheto osszegu gyerektartast tud utalni, de ezek a bejelentett munkhellyel se rendelkezo alakok se penzt nem utalnak, jo esetben neha raneznek a gyerekre.

Kicsit olyan erzesem van, hogy valojaban ez a hiszti is azon alapul, hogy egy no szexelt egy olyan ferfival, aki nem az adott valaszolo volt. Az, hogy ebbol gyerek lett, mar mellekes, de legalabb felhasznalhato az is, hogy kopkodjenek kicsit :D


2020. júl. 4. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanabba a hibába estél, te is csak feltételezed, kitől esett teherbe a nő. Bennem nincs zsigeri gyűlölet irántuk, ha ez megnyugtat.
2020. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
41%

Itt....


Nem csak itt. Csak az emberek ezt nem írják ki facebookra meg instagramra mert ott ismerik őket és rossz véleménnyel lennének róluk.

2020. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
94%

Nem hinném, hogy zsigeri gyűlölet lenne. Lehet, inkább rosszak a tapasztalataik. A nők gyakran elkövetik azt a hibát, hogy ha gyerekkel párkapcsolatot keresnek, a társukat minden szempontból a gyerek mögé sorolják és ezt kb. nem csak éreztetik, de naponta többször el is mondják nekik. Ki akar ilyen kapcsolatban élni?


Aki gyerekkel párkapcsolatot szeretne, annak meg kellene jegyezni, hogy a társa az a társa, a gyereke pedig a gyereke. Mindkettőt máshogy kell szeretni, de nem egymás rovására. Ki szeret örök második lenne egy kapcsolatban?

2020. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
En nem feltetelezem, ismerosokrol beszelek, tudom ki a gyerek apja, vagy lattam oket eloben, vagy latom oket Facebookon, ami nyilvan nem ad teljes jellemrajzot az illetorol, de egy altalanos kepet igen. Egyik gyereknek sem fullos alfa az apja, hanem trogerek :D Igazabol egy ismerost tudnek, akinek ilyen alfanak nevezheto, meno motoros csavo a ferje es lett gyerek, ok azota is egyutt vannak, nem lepett le az apa. (Illetve nagybatyamat is ebbe a kategoriaba sorolnam, de nekik is harom gyerekuk szuletett, a csavo vallakozo, a csaj szemelyi edzo, felepitettek egy hatalmas csaladi hazat, uj autoval jarnak, semmifele drama nem volt az eletukben.) A tobbinel, akik egyutt vannak, atlag de normalis ferfiak az apak, akik egyik vegletbe sem sorolhatoak.
2020. júl. 4. 13:25
 5/66 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván nem minden férfiban van zsigeri gyűlölet, de ha van ilyen, az azért is lehet, hogy akkor nem voltam elég jó mikor még "makulátlan" voltál, most mikor már megestél én is jó lennék?
2020. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
3 Ez igy van, de en most a latatlan vagdalkozasra celoztam, hogyha itt valaki kisgyerekes anyuka, akkor rogton mindenki reakcioja az, hogy nem egy alfa menocsavoval kellett volna felcsinaltatnod magadat, mert tudnod kellett volna, hogy az ugyis otthagy. Mikozben a legtobb gyerek kapcsolatba szuletik, nem random felcsinalasokbol ket hetes szexkapcsolat utan, ahol nyilvan hibazik a no is, hogy nem latta a jeleket, hogy a ferfi keptelen a felelossegvallalasra, de a ferfi is, hogy nem mondja meg a legelejen, hogy neki nem kell gyerek. Most annak nem sok ertelme van, amikor valaki belemegy, mert nyaggatja a csaj a gyerekkel, csak mert nem akar szakitani, de aztan amikor meg is van a gyerek, megis lelep.
2020. júl. 4. 13:31
 7/66 A kérdező kommentje:
5 De mibol gondolod, hogy annak az aktualis nonek ne lettel volna jo regebben is? :D Termeszetesen ha konkret ismerosrol van szo, aki regen szarba sem vett, de a gyerek utan mar puncsolna nalad, az mas. De hany ilyen novel vagy kapcsolatban jelenleg, akiket ismersz mondjuk 10 eve es anno elutasitottak? :D
2020. júl. 4. 13:32
 8/66 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem jól össze lett ez szedve pár kérdésben itt és egyáltalán nem gyűlöletből inkább logikus érvek mentén.

Persze biztos akad akinek nagyon savanyú a szőlő.

2020. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jól működő második házasságok/kapcsolatok ahol akár csak a nőnek, vagy mindkettejüknek van gyereke. Csak a jó kapcsolatokról nem beszélünk, mindig csak a negatív dolgokról. Simán megoldhatóak ezek a problémák, és az a nő aki egy sárkány, az a közös gyerek esetében is egy sárkány. Normális nő meg gyerek nélkül és gyerekkel is az. Engem nem érdekel, mekkora itt a panasz áradat, mert nagyon jól működő ilyen párokat látok magam körül negyvenesként. A korosztályomban már gyakori a második házasság. Szóval nem kell ilyenek miatt aggódni, akinél a gyerek kizáró ok, az nálam sem jöhet szóba. :-) Ezért keresek én is elvált apukát, mert engem ez nem zavar, sőt. Számomra egy elvált apa a korosztályomban vonzóbb mint egy gyerektelen.
2020. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
24%

Nem gyűlölöm őket, de pár dolgot megjegyeznék.


A.: Okos nő nem szül.


B.: Miért hiszi a sok kidobott, gyerekes nő, hogy annyit ér, mint egy gyermektelen, vagy mint egy meddő, ami ÓRIÁSI KINCS, egy férfi számára? A gyerekes nők, miért nem adják lejjebb?


C.: Olvasd el a válaszokat, és rájössz, milyen férgek a nők! https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2020. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!