Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baráti társaság nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaság nélküli emberek, ti is csak neten ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Vagy leginkább hol ismerkedtek? Írjatok pár ötletet. 32 vagyok..
2020. júl. 2. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én itt próbálok és néha felregelek társkeresóre... Semmi lehetőség és a net sem egy öröm pálya...

F.

2020. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tinderen, youlove-on, ezeket azért szeretem mert azonnal írhatunk és találkozhatunk is, nem kell hosszan levelezni.
2020. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írjatok sokan, többen. Koszonom:)
2020. júl. 2. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Neten soha. Van olyanom, hogy ÉLET.
2020. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, neten ismerkedem. Nem járok el, azt pedig kétlem, hogy vásárlás közben fog rám találni a nagy ő...

30N

2020. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, de neten ismerkedek, mert viszonylag helyes, jóképű vagyok és így könnyebb.
2020. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A netet próbálgattam de halott, igaz csak 30 km-re lakok Pesttől, de már nem ott szeretnék keresgélni, viszont mint pl. a Tinder is, a nők többsége mind pesti


Maradok az életnél, tudom furán hangzik de áruházakban üzletekben szoktam néha ismerkedni, plusz edzőterembe időnként.

2020. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!