Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közel 30 éves férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 30 éves férfiak ti merre ismerkedtek, ha nincs nagyon társaságotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni, mert nem tudom hol lehetne, van a net, de azon kívül hol lehetne?
2020. jún. 14. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Neten a legkönnyebb. 1 óra aktív munkával több lányra tudok ráírni hála az internetnek, élőben meg talán találsz 4-5 random lányt..aki amúgy is bnőkkel van vagy siet valahova. Nem is kell meglepődni azon, hogy nem állnak le beszélgetni. Emellé utazni kell, izzadni a villamoson, vagy parkolási díjat fizetni.. nem beszélve a fel alá járkálástól, hogy találj egy szimpatikusat.



+ neten:

- nem számít ha elutasít, mert kb 2 percet vesztettem vele és nem 20 perc mosolygás és számcsere után küld el/ nem veszi fel a telefont ha keresem


- egyidőben akár 3-4 emberrel is lehet csetelni (ez mondjuk fárasztó) míg ezt élőben nem tudod megcsinálni.


- lehetőségek száma mondhatni végtelen


A lényeg, hogy ne azt csináld amit a többség.

2020. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol, 35 F.
2020. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ÉN, bárhol és bármikor.
2020. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
#1 Adom és egyetértek.
2020. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
30 évesen ilyen ostobának lenni... Járjál már el valahova!
2020. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ostoba? Normális választ írj legalább. Vagy ne írj semmit.
2020. jún. 14. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért el szoktam járni barátokkal ide-oda, de amúgy Tinder. (Illetve még kísérletezem az Elittárssal, csak sokan mondják, hogy kamuprofilokkal operálnak az üzemeltetői, így meg nem fűlik a fogam több tízezret kidobni rá.) Viszont minél inkább erőlteted, annál inkább nem fog összejönni ez az egész ismerkedés dolog. Keress magadnak egy hobbit, sportolj, nyiss az emberek felé - hidd el, jönni fog az magától is. 28/F
2020. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sehol nem ismerkedek.Sose volt sikerem. Neten jó pár évig próbálkoztam hiába. Személyesen se megy a csajozás.Meg kinek is kellene egy luzer pasi?31f
2020. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Pedig 31 évesen már fenyeget a forever alone veszélye, mert nem vagy már annyira fiatal, hogy válogass. Hacsak nem vagy gazdag.
2020. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!