Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 31-35 éves férfi járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 31-35 éves férfi járna egy 30 éves szűz nővel, akkor egy 25-29 éves nő miért nem járna egy 30 éves szűz férfival?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Annyira nem lehetsz hülye, hogy 30 évesen bevallod bárkinek, hogy szűz vagy.

Csak ki tudsz találni 3-4 barátnőt.

2020. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdés nem rólam szól, én nem vagyok szűz. :)
2020. máj. 31. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Mert egy férfi más, mint egy nő. Ne hasonlítsuk már őket egymáshoz.

Ha egy férfi 30 évesen szűz, akkor ott problémák vannak. Vajon hogyhogy nem tud megtartani egy nőt sem magának hosszú távra? Vagy mondjuk miért nem ment már el legalább egy fizetős k..rvához?

Egy férfi a hódító. Ha 30 évesen nem tudja ezt a szerepet betölteni, akkor ő nem férfi egy nő szemében.

30 évesen hány nővel volt együtt kapcsolatban?

2020. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ismersz 30 éves szűz nőket?
2020. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se járnék 30 éves szűz nővel. Annak kívül-belül meglehet az oka, hogy egy 30 éves nő miért szűz még.
2020. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
#3 Igen kedves 3aa, betegek vagyunk. Megyünk és fel is kötjük magunkat. Bár, én előtte, a hozzád hasonlóktól megszabadítom a világot.
2020. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert a férfi élvezné a szexet egy 30 éves szűz nővel, a nő nem élvezné a szexet egy 30 éves szűz férfival.

Nekünk elég volt a rutintalan pasikból kamasz korban, végre élvezni is akarjuk a szexet.

2020. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
30-as szűz nő vagyok, nem hinném, hogy egy férfi élvezné velem a szexet. Nyilván először igen, de ha nem vagyok hajlandó újítani, akkor hamar megunna.
2020. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nincs kőbe vésve bárki járhat bárkivel attól függetlenül hogy szűz vagy nem.


Én szerintem inkább ott van gond, amikor egy pasi erre van izgulva, hogy szűz legyen, vagy egy nő elítél egy pasit mert még az ...

2020. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!