Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik 30 éves koruk körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 30 éves koruk körül voltak először párkapcsolatban ők hol találtak párt maguknak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 07:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
A férjem így volt (velem). Közös hobbi során szerettünk egymásba, évek óta ismertük már egymást.
2020. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

A férjem 30 fölött volt és szüz, amikor találkoztunk egy fórumon, a (speciális) hobbink miatt. Mivel volt közös téma, sokat beszélgettünk, egyre jobban megismertük egymást, egymásba szerettünk, és sok éve élünk együtt.

Soha nem kívánnék mást magam mellé, nekem ö a tökéletes partner.

2020. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem zavarta a férjeteket, hogy előtte volt egy csomó partneretek még neki senki se?
2020. jún. 9. 09:19
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
#1 vagyok. 18 voltam, 2 kamasz kapcsolaton kívül nem volt más előtte. 😊 11 év van köztünk, 17 éve vagyunk együtt.
2020. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Nos engem nem érint a dolog de ez az első olyan idősebb kori szüzes/társkeresési probléma poszt ahol nők rendesek :D Bár mindig így lenne XD
2020. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

A 2-es vagyok, és nem volt elötte egy CSOMÓ partnerem, csak egy, tartósabb kapcsolatom!

Ez meg nem zavarta, de egyébként is nem a szex volt a legfontosabb az egészben, mégha az is számít, de föleg olyan értelemben, hogy kettönk közt megtaláltuk a megfelelö összhangot, de a lényeg az emberi közelséget, összhangot, mély szeretet, szerelmet jelentette akkor is meg most is.

2020. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Zárt osztályon (bezzeg akkor ki tudtak időben jönni a jagellók, nem úgy, mint mikor az etnikai kisebbségekkel történt attrocitások miatt lettek kihívva). Megvolt a közös téma, mert mind a ketten már többször akartunk öngyilkosok lenni, csak én a szüzességem miatt, ő meg mert minden pasi szemét volt vele és kihasználta.


De csak 2 hónapig tartott, mert utána kétszer is visszakerült mert nem tudta elviselni a lelkileg bántalmazó anyját én meg mire találtam volna albérletet, addigra túl jól sikerült neki az egyik öngyilkossági kísérlete...


Pedig az egyetlen nő volt, aki tényleg őszintén szeretett és elfogadott olyan szánalmas lúzernek, amilyen voltam.

2020. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 sajnálom ez egy elég durva történetnek hangzik.
2020. jún. 9. 10:44
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Hát ne filmbe illő dolgokra gondolj! Ismerősök hozzák össze valakivel, tehát ki van szolgálva (ezért se éri meg letojni a szimpla haverokat), valamint a barátzónás talonból veszi elő a csaj mondván “a 144. macho is lekoppintott de ketyeg a biológiai órán, jó lesz ő is max miután leoltom a villanyt másra gondolok közben“
2020. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
lekoptatottat akartam írni amúgy a “tisztelet a kivételnek “záradékot megadom
2020. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!