Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy akivel ismerkedtek/barátotok a közelben lakjon? Mi az a távolság ami még belefér? Heti hány nap igénylitek a másik társaságát ha nem a közelben lakik?

Figyelt kérdés

Pár napja akivel ismerkedtem azért rázott le másfél hónap után mert szerinte messze lakom, ez 80 km-t kelent és neki a heti 2-3 nap nem lenne elég. Mit gondoltok erről?


Itt most főleg ismerkedésre és friss kapcsolatra gondolok. Hosszú távon nyilván összeköltözés lett volna, de most még egyetem ill. munka lekött minket ahol vagyunk.



2019. aug. 15. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne külső kerületben lakjon.
2019. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem utazgatni hetente többször 2x80 km-t.
2019. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha ezt néztem volna ma nem lennék férjnél. Közöttünk is 80 km volt anno, de egyébként rájöttünk, hogy bár soknak hangzik de abszolút nem az. Másfél óra alatt le lehetett érni, heti 2-3 napot legalább együtt tudtunk lenni. Még az se volt vészes ha reggel suliba vagy melóba a másiktól mentünk. Persze az elején kicsit féltünk, hogy nagy távolság, de egyébként tényleg lófsz.

Nyilván ez olyan esetben ha van normális közlekedés és nem napi 2 busz megy hozzá. Azt én sem biztos, hogy bevállalnám ha mondjuk nem lenne autó. Én egyébként is úgy vagyok vele, hogy annak nem sok értelme van hogy bár minden nap együtt vagyunk de ez nem minőségi idő csak tespedünk együtt a TV előtt. Inkább legyen akkor kevesebb találkozás de ez mind legyen valamilyen normális program és minőségi együtt töltött idő.

Hogyha reális esély van rá, hogy 1-2 éven belül összeköltözünk akkor annyira mindegy, hogy addig 20 perc vagy másfél óra alatt érünk át egymáshoz.

2019. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát igazából ritkán és keveset tudok utazni, de ha lenne valakim, akkor sztem 80km-en belül lenne
2019. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A távkapcsolataim mind elhaltak a francba, nem kezdenék újat. aztán kitudja, lehet, hogy másnak bejött
2019. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt távkapcsolatom, ott kb pont ennyiről beszéltünk. Nem azt mondom, működött, rohangáltunk egymáshoz szerelemtől fűtve, lelkesen - pontosabban inkább én, mert rugalmasabb volt valamivel az időbeosztásom, meg diákként olcsóbban tudtam utazni. De most már nem igazán mennék ebbe bele. Ha a munka köt mindkettőnket, akkor abból sok mindent nem lehet kihozni. A heti 2-3 nap csak jó esetben van, feltételezem itt a péntek-szombat-vasárnapra gondoltál. De azért még ott a család, vagy bármi más program ami szóba jöhet, és ha az elviszi a hétvégét, akkor meg marad a 2-3 hetente tali. Szerintem ez kevés, az első időszakban meg pláne.


Jelenleg én inkább azt preferálom, hogy egy városban éljünk, vagy a város max 20 km-es körzetében (megyeszékhelyről beszélünk).

2019. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Pesten belul is van ami masfel ora utazas :/
2019. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andythomas válasza:
55%
Attól függ van e kocsid vagy sem. Ha van akkor igen belefèr. Az már más dolog ha a lánynak konkrèt elkèpzelèse van, hogy milyen távolságig ismerkedne.
2019. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnék ha csak 80 km lenne köztem és a párom közt. Ha nem egy koliban lettünk volna addig amíg tanultunk akkor nekem az a 80km is sok lett volna. Nagyon igénylem az együtt töltött időt. A suli miatt heti 5 napot együtt voltunk, persze a tanórák után. Most meg találkoztunk 2-szer a nyáron. 2 éve szinte minden nap együtt tudtunk lenni, ehhez képest ezt most kegyetlen egy időszak lesz. Nehéz így de muszáj kibírnunk amíg össze nem tudunk költözni. Szóval megértem, hogy friss kapcsolatban nem akarják sokan a nagyobb távolságot bevállalni. Még az összeköltözés is elég kemény tud lenni nagy távolságnál, a munka oda köt, vagy a saját lakás, esetleg más mindkettőtöket a többit meg már gondolom sejted.
2019. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!