Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy adhatom elő magam hitelesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatom elő magam hitelesen?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam előadni, hogy milyen nagy dumás macsó vagyok, de előjött a valódi énem, és így nem volt hitelese az előadásmódom. Ezen szeretnék változtatni.
2020. jún. 30. 21:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Tudást viszont igen. Ha pl. angolul megtanulsz autodidakta módon (DuoLingo ingyenes applikáció segítségével), és felfejlődsz a megfelelő szintre, már mehetsz is nyelvvizsgázni. Plusz, ha legalább a középfokig eljutsz, akkor már angolul is képezheted magadat, ugyanis a legjobb és legérdekesebb tanulnivalók angolul vannak fönt. És még egyszer hangsúlyoznám: a tanulás arra lenne jó, hogy megmozgasd azt a tohonya agyadat, nem elsősorban pénzkereset céljából.
2020. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Angolul tanultam, de nem árt fejlődni benne. Egy próbát megér.
2020. júl. 1. 19:34
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve az eredeti témára, szerintem a legtöbb nő futva menekülne tőled, meg ettől az egész punnyadt, kelletlen, végtelenül lusta mentalitásodtól.
2020. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Igazad van. Szóval magamra erőltetek magamra mindenfélét, hogy ne tartsanak lustának.
2020. júl. 1. 19:46
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Addig cseszteted magadat, amíg nem cselekszel -> amíg a cselekvés mindennapi rutinná nem válik számodra -> amíg a lustaság lesz már természetellenes érzés nem lesz számodra. Ezt hívják úgy, hogy változtatsz magadon.

De nyugodtan lustálkodhatsz is tovább, meg élhetsz bele a vakvilágba, csak akkor a párkapcsolati státuszod is marad az eddigi.

2020. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér. Legfeljebb nem sikerül. Mi lehet a legrosszabb? Nem lesz senkim. Már megszoktam, szóval nem fog meglepetés érni, már amennyiben nem sikerül a változás.
2020. júl. 1. 19:53
 47/53 anonim ***** válasza:

Egy próba ehhez nem elég. Ha csak annyi energiát fektetsz bele, amennyi egy próbára elég, akkor garantált a kudarcod, és minden marad a régiben.

Melletted bármely normális ember (nő) számára pokol lenne az élet. Ezt nem túlzásként írom, hanem ténymegállapításként. Olyan érzés lenne, mintha kriptában élnének egy halott mellett, élve eltemetve. De gondolom, téged ez qrvára nem érdekel.

2020. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Van esetleg javaslatod? A nyelvtanuláson felül.
2020. júl. 1. 20:03
 49/53 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magadnak célokat, és dolgozd ki a beledet is azért, hogy elérd őket.
2020. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Ez megoldható.
2020. júl. 1. 20:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!