Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy adhatom elő magam hitelesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatom elő magam hitelesen?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam előadni, hogy milyen nagy dumás macsó vagyok, de előjött a valódi énem, és így nem volt hitelese az előadásmódom. Ezen szeretnék változtatni.
2020. jún. 30. 21:25
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

A 6-os választ nem a te kommentedre írtam.

Azzal van problémám, hogy nem vagyok szoszatyar típus.

2020. jún. 30. 22:11
 12/53 anonim ***** válasza:
Tehát számodra az, ha valaki sokat beszél, negatívum? Mert a "szószátyár" (negatív jelentésárnyalatú) szó használata erre enged következtetni.
2020. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Nem. Éppen, hogy pozitív. Ez hiányzik belőlem.
2020. jún. 30. 22:19
 14/53 anonim ***** válasza:
Nem alarcot kell viselni, hanem fejlodni kell es valoban olyanna valni, amilyen lenni akarsz. Ehhez elso lepesnek jo, ha megprobalsz kilepni a komfortzonadbol es mashogy viselkedni. Szerintem ezzel nincsen baj. De ne varj azonnali sikereket, tok egyertelmu, hogy eleinte furanak fogsz tunni.
2020. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:

#13: csakhogy a szószátyár negatív jelentésárnyalatú szó. Ha számodra ez egy pozitív vonás, akkor rosszul használtad.

Ezek szerint a megfelelő helyzetben a megfelelő kifejezések / szavak HELYES használatával hadilábon állsz?

2020. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Ezt most eltévesztettem, de nincs ilyen gondom.
2020. jún. 30. 22:35
 17/53 anonim ***** válasza:
Az légy, aki vagy.
2020. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Mennyire sok könyvet olvastál el életedben? Mennyire széles körű az érdeklődési köröd?
2020. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Olvastam jó néhány könyvet. Az érdeklődési köröm meg kimerül a sorozatokban, filmekben.
2020. júl. 1. 10:54
 20/53 anonim ***** válasza:

Mennyi az a jó néhány?

Tehát a szórakozáson kívül más nem érdekel, és abból is csak egyféle?

2020. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!